Neler Yeni

Tek tek direksiyon toplamak mantıklımı?

jodwald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
hamza turan
Direksiyon seti almak istiyorum ama ikinci el piyasasında bile adam akıllı bir direksiyon 5-6k dan başlıyo internetten 3d plastikten basılmış şu prçaları buldum sizce tk tek bunları alıp birleştirmek mantıklı hissiyatı falan nasıl olur bilgilendirirseniz sevinirim.
bahsettiğim parçalar :

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Direksiyon seti almak istiyorum ama ikinci el piyasasında bile adam akıllı bir direksiyon 5-6k dan başlıyo internetten 3d plastikten basılmış şu prçaları buldum sizce tk tek bunları alıp birleştirmek mantıklı hissiyatı falan nasıl olur bilgilendirirseniz sevinirim.
bahsettiğim parçalar :
Çok uzun süreler kullanmayacaksan, direksiyon setini kirala.

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
mecit burak kılıç
haftalık 550 ye falan kiralayabiliyorsunuz vitesle 620 falan patlıyor 2 haftalık veya 1 aylık kiralayın zevkinizi alın

jodwald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
hamza turan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
haftalık 550 ye falan kiralayabiliyorsunuz vitesle 620 falan patlıyor 2 haftalık veya 1 aylık kiralayın zevkinizi alın
benim istediğim canım sıkıldığında ets girip bir kargo bırakıp çıkmak

Adeletbakani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
kahvecirüstem
bahsettiğim parçalar :
Bunların yazılımını yapman mı gerekiyor? Eğer öyleyse çok uğraştırır.

EnsSng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enes Süngüç
Bunların yazılımını yapman mı gerekiyor? Eğer öyleyse çok uğraştırır.
Hocam eğer satıcı tak çalıştır şeklinde bir hizmet sunmuyorsa evet yazılım gerekir fakat yazılımdan kastın kod yazmak olmasın. VJoy gibi birçok program var bunlardan yazılımı atıyorlar. Zaten internette bir dolu video var zorluk çekmessin. Gelelim karlımı. Şimdi sadece 3d baskıları aldığında bunun elektronik tarafı da var. Alacağın pedal seti dışında bir 10k potansiyemetre ve yapacağın vites sayına göre switch. Bunlar o kadar pahalı değil fakat en önemli parça olan Ardunio Leonardo biraz tuzlu.

Ben şöyle linklerini bıraktım bi bak.
Eğer başarılı olursan gerçekten hazır satılan bir direksiyon setinden çok fazla karlı oluyor. Ama benim gibi başarısız olursan elinde patlayabiliyor :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,762
Üyeler
140,696
Son üye
yusuf.aydogan
Top Bottom