Neler Yeni

Teknobiyotik güvenilir mi?

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
Para olsa AMD kullanılacak kart değilde düşük bütçeli olarak iyi iş yapıyor AMD
Tabi ki zaten AMD nin yüksek bütçeli kartları en fazla rtx2070 ile yarışıyor o da rx5700xt ve fiyatına göre gerçekten iyi bir kart

Zeusx00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet Korkmaz
Tabi ki zaten AMD nin yüksek bütçeli kartları en fazla rtx2070 ile yarışıyor o da rx5700xt ve fiyatına göre gerçekten iyi bir kart
Hocam bazı yerlerde AMD hâlâ driver sorununu çözemedi felan gibi duydum ben zaten ray traycing desteği olmasi yüksek bütçede genelde en büyük cezbedici oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoksa AMD kartlara da çöp demiyorum sadece Nvidia'nın rtx desteği nvidiayi daha yukarı taşıyor demek istedim

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
Hocam bazı yerlerde AMD hâlâ driver sorununu çözemedi felan gibi duydum ben zaten ray traycing desteği olmasi yüksek bütçede genelde en büyük cezbedici oluyor
Tabi ki yüksek bütçede rtx tercih edilmeli AMD nin RX 5700 5700xt kartlarında hala Driver problemleri var ama git gide çözülüyor

Bende aksine bir şey demedim dostum haklısın 🙂

Zeusx00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet Korkmaz
Tabi ki yüksek bütçede rtx tercih edilmeli AMD nin RX 5700 5700xt kartlarında hala Driver problemleri var ama git gide çözülüyor

Bende aksine bir şey demedim dostum haklısın 🙂
AMD bu hızla giderse zaten her alanda patron olur telefonlara da işlemci üretecek yakında AMD
Yok dostum bazı AMD serverler böyle diyince kızıyor ondan kendimi sağlama alayım dedim 😊

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
AMD bu hızla giderse zaten her alanda patron olur telefonlara da işlemci üretecek yakında AMD
Yok dostum bazı AMD serverler böyle diyince kızıyor ondan kendimi sağlama alayım dedim 😊
Yok yok estagfurullah dostum fanboy olmanin lüzumu yok hangisi daha iyiyse onu söyleriz bunda ne sakınca var haksız mıyım 😏

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
uğur ak
Gamegarajdan al derim teknobiyotik de gelirken sorun yaşamazsın büyük ihtimal ama kullandıkları parca parca değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,135
Üyeler
140,778
Son üye
Korygos
Top Bottom