Neler Yeni

Çözüldü✓ teknobiyotik güvenilir mi? alınır mı? r5 5600 ?

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
617
İsim
Bahadır
teknobiyotik in musteri memnuniyeti 0 onu soyleyeyim

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,462
İsim
Deniz Bey
Daha önce alışveriş yaptım sorun yaşamadım, alabilirsiniz işlemci zaten ne olabilir ki ,hadi diyelim oldu amd direkt sıfırını gönderiyor zaten

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Şahsen şuana kadar birçok alışveriş yaptım sorun yaşamadım. Yok ben güvenemedim dersen 20TL farkla amazondan alabilirsin. Satıcı yine teknobiyotik gerçi ama olsun.

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
855
İsim
Dr Luciano

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,189
İsim
Sarp Yılmaz
teknobiyotik in musteri memnuniyeti 0 onu soyleyeyim
İnsanların ekmeğiyle neden oynuyorsunuz bir şey bilmeden insanlara iftira atıyorsun ?? yorumlarda da arkdaşlar sorun yaşamamış bugüne kadar ben de yaşamadım yazık günah ya insanların kul hakkına giriyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

tavsiye edeceğin site varmı
güvenilir kardeşim boşver bu şahısı

Qavitaex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Hasan Hüseyin Gümüş
7800x3d aldım bende. bir sorun yaşamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bayram Yılmaz

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
617
İsim
Bahadır
İnsanların ekmeğiyle neden oynuyorsunuz bir şey bilmeden insanlara iftira atıyorsun ?? yorumlarda da arkdaşlar sorun yaşamamış bugüne kadar ben de yaşamadım yazık günah ya insanların kul hakkına giriyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

güvenilir kardeşim boşver bu şahısı
bilader sen ne anlatiyorsun benim ne yasadigimi biliyormusunda boyle gevsek gevsek konusuyorsun bana karsi 2019 da ordan toplama pc aldim ekran karti arizali cikti (uretim hatali) garantiye gonderdim ekstra ucret istediler garantide belese olmaz dediler google dan kotu yorum yaptim beni arayip tehtit ettiler yorumu sil yoksa kasanin basina birsey gelebilir kargoda kaybolabilir dediler vesaire vesaire bir daha suzme sazan gibi yorum yapmadan beynini kullanmaya calis kucuk kardesim benim

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Ensar Polat
bilader sen ne anlatiyorsun benim ne yasadigimi biliyormusunda boyle gevsek gevsek konusuyorsun bana karsi 2019 da ordan toplama pc aldim ekran karti arizali cikti (uretim hatali) garantiye gonderdim ekstra ucret istediler garantide belese olmaz dediler google dan kotu yorum yaptim beni arayip tehtit ettiler yorumu sil yoksa kasanin basina birsey gelebilir kargoda kaybolabilir dediler vesaire vesaire bir daha suzme sazan gibi yorum yapmadan beynini kullanmaya calis kucuk kardesim benim
Güzel hikaye

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
haro

Bu dogruysa tam bir skandal.

Top Bottom