Neler Yeni

Teknobiyotik Hazır Bilgisayar

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S

samole44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Bünyamin
bilgisayar fiyatları gerçekten çok iyi ama ne kadar güvenilir bilmiyorum

besiktas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Furkan Akbaş
Buradan bilgisayar alıp kullanan tanıdıklarım var ama sistem geldikten sonra uğraşanları da gördüm. Yani kısıtlı paranız var da sıkıntı çıkarsa uğraşırım diyorsanız deneyin. Ben sistemi parayı denkleştirip alacaktım ki boş verip dizüstü alıp geçtim. Hepsiburada gibi yerlerden sistemi toparlayıp sipariş edebilirsiniz. Daha güvenilir.

Letho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Harun Sıvacı
İlgilendiği Kategoriler
Donanımlar, Sıcak Fırsatlar
Instagram
harunsivaci
Steam
harunsivaci
Discord
Letho#7004
Bir çok kez alış veriş yapmış biri olarak tavsiye edebilirim teknoloji işi biraz şans işi ve yine demonte olarak yani montajsız tüm parçaların kapalı kutu halinde alınmasını tavsiye ederim. Firmayla iletişime geçerek bu ürünü demonte olarak almak istediğinizi bildirebilirsiniz.

Son düzenleme:

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Arkadaşlar şu teknobiyotikten kasa almak istiyorum ama okuduklarım hiç iç açıcı değil destek kısmı çok kötüymüş hiç ilgilenmiyorlarmış buradan alışveriş yapan varsa yardımcı olabilir mi ? ve bu ekran kartlarında galax diye bir marka kullanılmış sizce güvenilir mi?

https://www.teknobiyotik.com/kampan...yotik-p1-2020-version-oyuncu-bilgisayari.html

https://www.teknobiyotik.com/kampan...gb-16gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html
Bunların hepsi kurumsal firmalardır Itopya ne kadar sorun çıkartıcaksa Vatan ne kadar sorun çıkartacaksa Teknobiyotikte o kadar sorun cıkartır.Tüketicinin hakları vardır kutunuzu faturanizi saklarsanız doğru şekilde işinizi yürütürseniz sorun olmayacaktır.

salatalık turşusu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Aybar Adlığ
Hocam ben birkaç ay önce teknobiyotikten sistem aldım. Elime geldi, gerekli testleri yaptım bir sıkıntı göremedim. Yalnız şöyle bir şey var bu adamlar aşırı saygısız. Sanarsın ki sosyal medya hesaplarını (Facebook, YouTube vs.) bir ergen yönetiyor. Bir iş ahlakından, ticari üsluptan yoksunlar. Bir eleştiride bulunduğunda "bak işine, istemiyorsan gidersin" tarzında yorum kullandıklarını çok gördüm ve tartışma ilerlediğinde de yorumları siliyorlar. Ayrıyetten kullanıcılarının sorunlarını gidermekte de yetersiz ve hatta kayıtsız olduklarını duyuyorum. Yine bir detaylıca araştır, ekşiden falan oku bak derim. Tavsiyem başka yerlerde başka sistemler araman veya kendin toplaman olurdu. Zaten koydukları sistemlerin fiyatları da o kadar yüksek fiyattan düşmüyor, 7 binden 5.5 bine düşürmüş sistemi diye gösteriyor siteden baktığında parçaların fiyatlarının toplamı 7 bin gözüküyor fakat başka yerlerde çok daha ucuza bulabiliyorsun. Ben buraya bir de dosya bırakıyorum benim yaşadığım sorunu görmen için.Kolay gelsin. Screenshot_2020-03-24-02-13-22-362_com.google.android.youtube.jpgScreenshot_2020-03-24-02-13-44-752_com.google.android.youtube.jpgScreenshot_2020-03-24-02-13-52-910_com.google.android.youtube.jpgScreenshot_2020-03-24-02-14-01-765_com.google.android.youtube.jpgScreenshot_2020-03-24-02-14-14-935_com.google.android.youtube.jpgScreenshot_2020-03-24-02-14-19-605_com.google.android.youtube.jpg

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben birkaç ay önce teknobiyotikten sistem aldım. Elime geldi, gerekli testleri yaptım bir sıkıntı göremedim. Yalnız şöyle bir şey var bu adamlar aşırı saygısız. Sanarsın ki sosyal medya hesaplarını (Facebook, YouTube vs.) bir ergen yönetiyor. Bir iş ahlakından, ticari üsluptan yoksunlar. Bir eleştiride bulunduğunda "bak işine, istemiyorsan gidersin" tarzında yorum kullandıklarını çok gördüm ve tartışma ilerlediğinde de yorumları siliyorlar. Ayrıyetten kullanıcılarının sorunlarını gidermekte de yetersiz ve hatta kayıtsız olduklarını duyuyorum. Yine bir detaylıca araştır, ekşiden falan oku bak derim. Tavsiyem başka yerlerde başka sistemler araman veya kendin toplaman olurdu. Zaten koydukları sistemlerin fiyatları da o kadar yüksek fiyattan düşmüyor, 7 binden 5.5 bine düşürmüş sistemi diye gösteriyor siteden baktığında parçaların fiyatlarının toplamı 7 bin gözüküyor fakat başka yerlerde çok daha ucuza bulabiliyorsun. Ben buraya bir de dosya bırakıyorum benim yaşadığım sorunu görmen için.Kolay gelsin.Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Yok ya zaten aklımda burdan almamak vardı yorumlarınız sayesinde kesinleştirdim itopya yada incehesptan satın alım yapacağım teşekkürler..

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Bahadır
Hocam ben birkaç ay önce teknobiyotikten sistem aldım. Elime geldi, gerekli testleri yaptım bir sıkıntı göremedim. Yalnız şöyle bir şey var bu adamlar aşırı saygısız. Sanarsın ki sosyal medya hesaplarını (Facebook, YouTube vs.) bir ergen yönetiyor. Bir iş ahlakından, ticari üsluptan yoksunlar. Bir eleştiride bulunduğunda "bak işine, istemiyorsan gidersin" tarzında yorum kullandıklarını çok gördüm ve tartışma ilerlediğinde de yorumları siliyorlar. Ayrıyetten kullanıcılarının sorunlarını gidermekte de yetersiz ve hatta kayıtsız olduklarını duyuyorum. Yine bir detaylıca araştır, ekşiden falan oku bak derim. Tavsiyem başka yerlerde başka sistemler araman veya kendin toplaman olurdu. Zaten koydukları sistemlerin fiyatları da o kadar yüksek fiyattan düşmüyor, 7 binden 5.5 bine düşürmüş sistemi diye gösteriyor siteden baktığında parçaların fiyatlarının toplamı 7 bin gözüküyor fakat başka yerlerde çok daha ucuza bulabiliyorsun. Ben buraya bir de dosya bırakıyorum benim yaşadığım sorunu görmen için.Kolay gelsin.Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Helal olsun, çok iyi susturmuşsun [emoji108][emoji122]

SM-J610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Bahadır
Yok ya zaten aklımda burdan almamak vardı yorumlarınız sayesinde kesinleştirdim itopya yada incehesptan satın alım yapacağım teşekkürler..
Bir videosunda da apu sistem için dual ram almayıp, videoki fps leri alamıyoruz diye bize ağlamayın diyorlardı.
Ağlamayın ne ya sen ürün satıyorsun böyle kabalık mı olur.

TUNC3L

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Özgür Can Tuncel
Galax Ekran Kartları Dark Diye Bir Kasa Asrock Anakart 5 Lira Vermem Dandik Dandik Markalar Koyuyorlar Hele Galaxın Ucuz Modelleri Çok Kötü Gigabyte 1000 Basar Bütçeni Söle Sana Sistem Önereyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Bahadır
Galax Ekran Kartları Dark Diye Bir Kasa Asrock Anakart 5 Lira Vermem Dandik Dandik Markalar Koyuyorlar Hele Galaxın Ucuz Modelleri Çok Kötü Gigabyte 1000 Basar Bütçeni Söle Sana Sistem Önereyim
aynen, asrock diye anakart mi olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,595
Üyeler
142,760
Son üye
kaganbrn
Top Bottom