Neler Yeni

Çözüldü✓ Teknosa Kullanilmiş İşlemci̇ Gönderdi Ne Yapmam Lazım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,882
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Direkt iade edebilirsin dostum.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,246
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

enginer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Engin
Fiyatı mi uygun ki bu işlemciyi 3 ay sonra kullanmak için aldınız? Onun dışında, içine sinmeyecek işe iade edin gitsin. İncehesapta ben sorun yaşamadım daha önce. Ama 3 ay sonra kullanmak için i3 10100 mu aldınız?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,246
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Fiyatı mi uygun ki bu işlemciyi 3 ay sonra kullanmak için aldınız? Onun dışında, içine sinmeyecek işe iade edin gitsin. İncehesapta ben sorun yaşamadım daha önce. Ama 3 ay sonra kullanmak için i3 10100 mu aldınız?
Evet hocam parça parça bilgisayar topluyoruz bütçeden ötürü. Garip sordunuz aklınızda bir düşünce mi var hocam ??

enginer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Engin
Evet hocam parça parça bilgisayar topluyoruz bütçeden ötürü. Garip sordunuz aklınızda bir düşünce mi var hocam ??
Yok est. Anlamaya çalıştım. Gerçi ben de yakınlarına o şekilde topluyorum ama genelde işlemciyi ikinci el alıp sistemi kurguluyorum. Tabi ihtiyaca göre ve bütçeye. Neyse ben olsam iade etmezdim muhtemelen ama yarın birgün bişey olsa referans siz oldugunuz için huzursuz olursunuz. İade edin gitsin. Tabi tekrar alırken zam gelmeyecek ise. Bir de sistemin ne kadarını topladiniz?

berke.pc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berke tönbül
Mağazadan değiştiremezsin. Teknosanin kendi satıcısı değil aldığınız yer. Teknosa da n11 trendyol gibi kendi bünyesinde farkli mağazalar bulunduruyor. Senin aldığın yer incehesap satıcısı.

Froxy78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet
Dostlar bilerek teknosadan aldırmıştım arkadaşımın ailesi sorun yapıyor bilindik yer olsun diye orayı seçtik.
Linkteki işlemciyi aldık ama yansımasına bakınca açık ara kullanılmış olduğu hatta bir süre kullanılmış olduğu belli.
Sizce değişim istesem 0 gönderirler mi yoksa iade alıp başka bir yerden mi aldırmalıyım ?

@Mehmet Yılmaz @B1L0 @
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Kesinlikle iade talep edin ürün sorunsuz olsa bile 0 değil sonuçta

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
Abi ben anlamadım ürün nerden alınmış

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,246
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,246
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler

KrawL3R

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Soner
Büyük ihtimalle kutusuz işlemci test edilmiştir termal macun üstün körü silinmiş iz kalmış.

Top Bottom