Neler Yeni

Yardım telefom sarjda oynamak telefona zarar verirmi

Americano

80+ Bronze
konu başlığındaki gibi zarar olurmu samsung a20 telefon kullanıyorum orijinal her şey garantiside bitti zararverirmi bataryaya ömründen yermi detayına kadar anlatırmısınız

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Şarjdayken oyun oynamak bataryaya zararlı. Pil sağlığını erken tüketirsiniz.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
sosyal medyada geziyorum sardayken bakıyorsamda en fazla 20 dakika felan zarar olurmu oyun oynamıyorum
Ha yok o kadarcıktan çok bir şey olmaz, oynamak yazdığın için oyun oynamak gibi algıladım.

Şarjdayken telefonu zorlayan ve bataryanın ısınmasına sebep olan oyun oynamak ya da görüntülü görüşme yapmak gibi işlemler sakıncalı. Onun haricinde çok kafaya takacak bir durum yok. Yine de ideal olan şarjdayken dokunmamak.

Son düzenleme:

kimselerduymasın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
kimseler duymasın
sosyal medyada geziyorum sardayken bakıyorsamda en fazla 20 dakika felan zarar olurmu oyun oynamıyorum
kral ister 1 dk ister 1 saat sen telefonu şarjda kullanırken telefon hem şarj almak istiyor hemde bataryayı bitirmek istiyor sen bi yandan elektrik verirken telefon şarjını nasıl bitirsin bu seferde bataryanın sağlığı bitiyor dayanmamaya başlıyo

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Bataryanın ömrünün azalmasına ve şişmesine etken

Veterance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Emre Özdemir
konu başlığındaki gibi zarar olurmu samsung a20 telefon kullanıyorum orijinal her şey garantiside bitti zararverirmi bataryaya ömründen yermi detayına kadar anlatırmısınız
Dostum telefon şarjdayken oyunda oynasan, sosyal medyada da dolaşsan bir şey olmaz. Telefon bir miktar ısınacağı için batarya ömrünü çok az da olsa etkilemiş olursun o kadar.

Top Bottom