Neler Yeni

Çözüldü✓ Telefon arkaplanda çok kullanıyor (şarjı çabuk bitiyor)

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Eskiden böyle değildi çok fazla uygulama yükledim ama daha çoğunu açmadım bile, şarjı eskisine göre cok daha çabuk bitiyor. kullanılan 70 falan yazıyor ön belleği temizle diyorum her defasında 600 küsur mb temizliyor ama gene aynısı yazıyor neyden kaynaklı bir sorun çözümü nedir.

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,188
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Cihazınız nedir ?

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
com.android.settings.Settings$StorageDashboardActivity

Uygulamada yukarıdaki arama kutusuna bunu yazın. Çıkan sonuca dokunun.

Önbelleğe alınan verilere dokunun ve temizleyin. Telefonu yeniden başlatın ve tekrardan aynı sorun ile karşılaşıp karşılaşmadığınızı kontrol edin.
Yaptım önbellekden 2.6 GB lik bi yer açıldı teşekkür ederim fakat kullanılan yazan şey hala kırmızı çok fazla uygulama olduğundan mi oluyor bazen yazı yazarken klavye yavaşlıyor ve şarjın daha çabuk bittiğini hissediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaptım önbellekden 2.6 GB lik bi yer açıldı teşekkür ederim fakat kullanılan yazan şey hala kırmızı çok fazla uygulama olduğundan mi oluyor bazen yazı yazarken klavye yavaşlıyor ve şarjın daha çabuk bittiğini hissediyorum

Ekler

• Screenshot_2021-06-06-11-28-40-855_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-06-06-11-28-40-855_com.android.chrome.jpg
    134 KB · Hit: 25

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
MIUI parazitleri. Güncelleme gelene kadar telefonu çok zorlamamaya çalışın.

Top Bottom