Neler Yeni

Telefon ekran konusunda yardım

Sawfo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan
Arkadaslar telefonun ekranına çok yakın bakınca sanki çapraz siyah çizgiler var çok ince.Telefonu daha alalı 2 gün oldu.Bu hayalet ekran koruyucu taktırmıstım.Bu ekran koruyucu ile alakalı bişey olabilirmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyaz kısımlarda daha çok belli oluyor yakından bakınca

Sawfo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayalet ekrandan olmaz telefonu vurdunuz mu herhangi bir yere
Hayır alalı 3-4 gün oldu hiçbir yere vurmadım ekrana çok yakın bakınca görünüyor normal kullanımda görünmüyor ekrana çok yakın bakarken dikkatimi çekti

Yasin Çınar

80+ Bronze
ne marka telefon

Yasin Çınar

80+ Bronze
İnternetten araştır eğer yazılımsal bir şey değilse garantiye götür kötü telefon olsa paneli kötüdür olabilir diyeceğim de bu telefonda kabul edilemez bir hata.

İnternetten araştır eğer yazılımsal bir şey değilse garantiye götür kötü telefon olsa paneli kötüdür olabilir diyeceğim de bu telefonda kabul edilemez bir hata.
hatta telefonu iade edebilirsen iade et tamirli telefon kullanma

Sawfo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan

hatta telefonu iade edebilirsen iade et tamirli telefon kullanma
Yarın bi telefoncuya gidip sorarım yani mesela sol üstte şarj göstergesinin beyaz kısmına aşırı yakın bakınca mesela sanki eğik siyah çizgiler var ama acaba yakın bakınca zaten görünmesi gereken birşeymi bilmiyorum

hayalet ekrandan olmaz telefonu vurdunuz mu herhangi bir yere
Hayır vurmadım.Acaba ben cok dikkatli bakıyorum normalde olması gereken birşeymi bilmiyorum.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Yarın bi telefoncuya gidip sorarım yani mesela sol üstte şarj göstergesinin beyaz kısmına aşırı yakın bakınca mesela sanki eğik siyah çizgiler var ama acaba yakın bakınca zaten görünmesi gereken birşeymi bilmiyorum

Hayır vurmadım.Acaba ben cok dikkatli bakıyorum normalde olması gereken birşeymi bilmiyorum.
hocam bence de en iyisi bir telefoncuya sorun normal olup olmadığını ben de bilmiyorum ama size garip geldiyse büyük ihtimalle sıkıntılıdır bu arada hayalet ekranla alakası yok bu durumun

Sawfo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan
hocam bence de en iyisi bir telefoncuya sorun normal olup olmadığını ben de bilmiyorum ama size garip geldiyse büyük ihtimalle sıkıntılıdır bu arada hayalet ekranla alakası yok bu durumun
Hocam az önce hayalet ekranı çıkardım ondanmış:) ama diğer iPhone telefonumda başka marka hayalet ekran vardı onda böyle değildi.Hayalet ekranı çıkarınca görünen çizgiler gitti.Ekranı üstüne koyunca çizgiler tekrar geliyor.Yani hayalet ekran kaynaklıymış.

Top Bottom