Neler Yeni

Telefon güncellemesi

Seko2973

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Serkan Şen
Benim telefonum IMEI atılmış bir Xiaomi Mi 10t Pro ve telefona ayarlandan güncelleme geldi. Güncellersem çöker mi veya IMEI gider mi? Bilgili olanlar cevap verirlerse çok mutlu olurum.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,568
İsim
Batuhan
Yüksek İhtimallen İMEİ Gider .

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,568
İsim
Batuhan
Dirençli İMEİ Atılırsa Gitmez Ama Dirençli Olup Olmadığını Bilmiyorsun Büyük İhtimallen .

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Benim telefonum IMEI atılmış bir Xiaomi Mi 10t Pro ve telefona ayarlandan güncelleme geldi. Güncellersem çöker mi veya IMEI gider mi? Bilgili olanlar cevap verirlerse çok mutlu olurum.
evet çöker ben yaşamıştım redmi note 9 kaçak imei atılmıştı senin gibi ayarlardan güncelleme geldi yaptım telefon bida açılmadı açılışta logoda kalıyor sakın yapma imei gitmemesi ve telefon çökmemesi için direnç işlemi yapman lazım ben telefona xiamoi rom dan yazılım atmıştım sonra imeı sen sakın güncelleme kısacası

Seko2973

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Serkan Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet çöker ben yaşamıştım redmi note 9 kaçak imei atılmıştı senin gibi ayarlardan güncelleme geldi yaptım telefon bida açılmadı açılışta logoda kalıyor sakın yapma imei gitmemesi ve telefon çökmemesi için direnç işlemi yapman lazım ben telefona xiamoi rom dan yazılım atmıştım sonra imeı sen sakın güncelleme kısacası
Tamam teşekkürler peki direnç işlemi nasıl yapılır bir bilginiz var mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
913,240
Üyeler
141,686
Son üye