Neler Yeni

Çözüldü✓ Telefon için kulaklık önerisi max bütçe 1000

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,940
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bütçe
1000
Arkadaşlar normalde pc için alıcaktım (VXE V1) ancak elimdeki qcy T13 ün kutusunun bataryası artık ömrünü doldurduğu için dışarıda kullanırken benim için sorun oluşturuyordu bundan dolayı bunu bilgisayarda kullanmaya karar verdim ve telefon için ürün bakmaya başladım önerilere açığım
https://www.akakce.com/bluetooth-ku...px4-kulak-ici-kulaklik-fiyati,1769650872.html pc için açtığım konuda bu önerilmişti ancak kulaküstü ilk tercihim olucaktır yinede tws önerilerinede açığım

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar normalde pc için alıcaktım (VXE V1) ancak elimdeki qcy T13 ün kutusunun bataryası artık ömrünü doldurduğu için dışarıda kullanırken benim için sorun oluşturuyordu bundan dolayı bunu bilgisayarda kullanmaya karar verdim ve telefon için ürün bakmaya başladım önerilere açığım
https://www.akakce.com/bluetooth-ku...px4-kulak-ici-kulaklik-fiyati,1769650872.html pc için açtığım konuda bu önerilmişti ancak kulaküstü ilk tercihim olucaktır yinede tws önerilerinede açığım
Kulaküstü olacaksa indirim kovalayıp 1200TL bantlarına Anker Q10/Q10i al. Kaç senedir Q10 kullanıyorum çok iyi bence 😀

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Kaan P
Steam
steamcommunity.com/id/z0rden

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,940
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaküstü olacaksa indirim kovalayıp 1200TL bantlarına Anker Q10/Q10i al. Kaç senedir Q10 kullanıyorum çok iyi bence 😀
illa kulaküstü olmasına gerek yok (zaten ay başına kadar sıkışığım ondan dolayı anca ay başı alabilirim önceden konuyu açıyorum ki direk maaşı aldığım gibi ürünü sipariş edeyim) şuanda bilgisayarda kullandığım kulaklığın sağ tarafının kablosu içten kırıldı sonrasında yere düşüncede bağlantı noktasından kırıldı bi şekil japonla tutturdum ancak tek taraflı ses olunca rahatsız ediyor dizi film falan izlerken
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tws önerisi de bir yandan dursun https://m.n11.com/urun/xiaomi-redmi...p_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel
Hocam almışken padleri biraz büyük bir şey bakıyorum kulaklarım biraz büyükte :) jblleri falan denedim kulağıma oturmuyor

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Kaan P
Steam
illa kulaküstü olmasına gerek yok (zaten ay başına kadar sıkışığım ondan dolayı anca ay başı alabilirim önceden konuyu açıyorum ki direk maaşı aldığım gibi ürünü sipariş edeyim) şuanda bilgisayarda kullandığım kulaklığın sağ tarafının kablosu içten kırıldı sonrasında yere düşüncede bağlantı noktasından kırıldı bi şekil japonla tutturdum ancak tek taraflı ses olunca rahatsız ediyor dizi film falan izlerken

Hocam almışken padleri biraz büyük bir şey bakıyorum kulaklarım biraz büyükte :) jblleri falan denedim kulağıma oturmuyor
O zaman kulak çevreleyenlere bakacağız :)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,940
İsim
Emre
Discord
necromancerr

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Kaan P
Steam

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,940
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,940
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Belki proya zam yapmayı unutmuştur bende zamanında bir markette 22tlye monster alıyordum
Düşündümde tws mi yönelsem gene çünkü bu fiyatlardaki kulaküstü kulaklıkların genelde ses kaçırdığı falan yazılmış ki bunuda istemem okulda falanda kullandığımdan izole olması benim için ön planda şuanda kullandığım qcy t13 ü takınca yanımda seslenseler bile duymuyorum o kadar izole oluyor

Son düzenleme:

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Kaan P
Steam
Düşündümde tws mi yönelsem gene çünkü bu fiyatlardaki kulaküstü kulaklıkların genelde ses kaçırdığı falan yazılmış ki bunuda istemem okulda falanda kullandığımdan izole olması benim için ön planda
Alabilirsiniz hocam q30da hifi desteği de varmış FLAC müzikte dinlenir sonuçta bütçe daha büyükse daha iyi kulaklıklar alınabilir

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,940
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Alabilirsiniz hocam q30da hifi desteği de varmış FLAC müzikte dinlenir sonuçta bütçe daha büyükse daha iyi kulaklıklar alınabilir
Hocam çok kararsız kaldım şuanda q30 a yönelirsem kendimi çok borca sokucam kredi kartı şişik maaşın bir kısmını hali hazırdaki borca bırakıcam ancak kulaklık ihtiyacımda var kulaküstünden ziyade gene 1000 tl bütçede twsten devam edebilirim belki falan

Hocam çok kararsız kaldım şuanda q30 a yönelirsem kendimi çok borca sokucam kredi kartı şişik maaşın bir kısmını hali hazırdaki borca bırakıcam ancak kulaklık ihtiyacımda var kulaküstünden ziyade gene 1000 TL bütçede twsten devam edebilirim belki falan
soundcore R50İ buldum 900 tl
Huawei Freebuds SE var 750 tl
1100 TL'ye Jabra Elite 2
buldum bu ikisi nasıldır hocam
sizide biraz zahmete sokuyorum ama :)

Son düzenleme:

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Kaan P
Steam
Eğer sıkıntı çıkaracaksa h2 pro alabilirsiniz (gürültü önlemesi var ama sadece çağrılarda mı aktif oluyor anlamadım) q30 ilede öyle aman aman bir farkı yok zaten
onun dışında iki twsde aralarında R50i daha f/p bluetooth 5.3 vs.
Hocam çok kararsız kaldım şuanda q30 a yönelirsem kendimi çok borca sokucam kredi kartı şişik maaşın bir kısmını hali hazırdaki borca bırakıcam ancak kulaklık ihtiyacımda var kulaküstünden ziyade gene 1000 TL bütçede twsten devam edebilirim belki falan

soundcore R50İ buldum 900 TL
1100 TL'ye Jabra Elite 2
buldum bu ikisi nasıldır hocam
sizide biraz zahmete sokuyorum ama :)

Top Bottom