Neler Yeni

Telefon suya düştü ne yapabilirim?

mertcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mertcan Kayatepe
arkdaşlar merhaba dün denize düşürdüm telefonu çıkardım hemen eve getirdim biraz fön tuttum bir gündür pirinçte bekliyor ama ekran çalışmıyor iphonelarda ekrana 2 kere tıklarsınız açılır iki kere tıklayınca açılıyor kendime çevirince de anlıyor açılıyor ekran çalışmıyor ama ekrana dokunmadan telefonu da kapatamıyorum şarja takınca vs şarj oluyor onda da bir sorun yok açma kapama tuşu da çalışıyor ama ekran çalışmıyor ne yapabilirim lütfen yardımcı olun
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekranın sol alt köşesi biraz karardı yazmayı unutmusum

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Burak
yapacak bir şey yok gibi olan oldu telefon su almış yetkili bir serviste hasar tespiti yapılabilir geçmiş olsun

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Görkem çetinkaya
arkdaşlar merhaba dün denize düşürdüm telefonu çıkardım hemen eve getirdim biraz fön tuttum bir gündür pirinçte bekliyor ama ekran çalışmıyor iphonelarda ekrana 2 kere tıklarsınız açılır iki kere tıklayınca açılıyor kendime çevirince de anlıyor açılıyor ekran çalışmıyor ama ekrana dokunmadan telefonu da kapatamıyorum şarja takınca vs şarj oluyor onda da bir sorun yok açma kapama tuşu da çalışıyor ama ekran çalışmıyor ne yapabilirim lütfen yardımcı olun
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekranın sol alt köşesi biraz karardı yazmayı unutmusum
Gecmis olsun hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,863
Üyeler
150,172
Son üye
thorfinn128