Neler Yeni

Telefona bir şey yapılmış olabilirmi

Sawfo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan
iphone xs telefona sahibim.Tanımadığım bir telefoncuya bir aksesuar almak için gittim.İstediğimi orda bulamayınca onlarla bağlantılı olan yan dükkana geçtim telefonu ilk girdiğim dükkanda bıraktım 5dk sonra döndüğümde adam telefonun başındaydı ben girince içeri şaşırmış gibi olup diğer tarafa geçti.Şifremi bilmeden telefona bişey yapılmış olma ihtimali varmı?Telefonun şarj kısmına herhangi bir şey bağlayıp telefona bir şey yapılabilirmi bu süre içerisinde?

Son düzenleme:

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Feyzan Mutluay
iphone telefona sahibim.Tanımadığım bir telefoncuya bir aksesuar almak için gittim.İstediğimi orda bulamayınca onlarla bağlantılı olan yan dükkana geçtim telefonu ilk girdiğim dükkanda bıraktım 5dk sonra döndüğümde adam telefonun başındaydı ben girince içeri şaşırmış gibi olup diğer tarafa geçti.Şifremi bilmeden telefona bişey yapılmış olma ihtimali varmı?Telefonun şarj kısmına herhangi bir şey bağlayıp telefona bir şey yapılabilirmi bu süre içerisinde?
efenim ya neden telefonun başından ayriliyosunuz ya
bu yaptığınız arabanin anahtarini yabanci birine verip gezmesine izin vermeniz gibi ne yapacağı belli olmaz 😔

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
bedirhan
iphone telefona sahibim.Tanımadığım bir telefoncuya bir aksesuar almak için gittim.İstediğimi orda bulamayınca onlarla bağlantılı olan yan dükkana geçtim telefonu ilk girdiğim dükkanda bıraktım 5dk sonra döndüğümde adam telefonun başındaydı ben girince içeri şaşırmış gibi olup diğer tarafa geçti.Şifremi bilmeden telefona bişey yapılmış olma ihtimali varmı?Telefonun şarj kısmına herhangi bir şey bağlayıp telefona bir şey yapılabilirmi bu süre içerisinde?
olabilir tabii ki tanıdığınız bir telefoncuya götürüp parça değişimi yapılmış mı diye kontrol parçalar sizin telefonunuzun parçaları mı kontrol ettirin fotoğraflarınızı dosyalarınızı yedekliyip hard reset atın

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Kemal
Öyle 5 dkk söküp takacak usta bulursanız telefon nosu isteyin lazım olur 😂

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tuşlu telefon koysaydın imeisi kopyalanmıştı kesinlikle.
İphone tarafında kullanmadığım için bilmiyorum.

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Feyzan Mutluay
Öyle 5 dkk söküp takacak usta bulursanız telefon nosu isteyin lazım olur 😂
parça değişimi zor bir is değil artık herkes yapabiliyor en kolayı da iPhone tarafinda batarya değişimi 1_2 dakika adam işinde uzmansa daha telefonu görür gormez aletleri hazırlamıştır

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
can
içerisinden parça çalma harici bir şey yapamaz o bir iphone merak etme

Sawfo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan
olabilir tabii ki tanıdığınız bir telefoncuya götürüp parça değişimi yapılmış mı diye kontrol parçalar sizin telefonunuzun parçaları mı kontrol ettirin fotoğraflarınızı dosyalarınızı yedekliyip hard reset atın
Bu süre içerisinde böyle birşeyin imkansız olduğunu düşünüyorum,şifresinide bilmiyor zaten fakat şifreyi bilmeden telefonun şarj giriş kısmından kullanılan bellekler ile telefona herhangi bir yazılım yüklenmiş olabilirmi banka vb hesaplarımı riske sokabilecek ona takıldım biraz.Veya farklı herhangi bir şey.Telefonda riskli bir yazılım vb şey olduğunu nasıl anlayabilirim bilmiyorum.

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Kemal
Yapmayın arkadaşlar ben teknik bir adamım mikro vidalar öyle ha deyince açılmaz titiz davranması lazım öyle oluncada açma süresi uzar, çevresel faktörleride düşünürsek, piyasada esnaf olarak dükkanı olan bir adam bir telefon yüzünden oradaki itibarını işini gücünü riske atmaz, atmamalı da zaten diye düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,246
Üyeler
157,218
Son üye
demirdrgn
Top Bottom