Neler Yeni

yd telefon alınır mı

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,945
İsim
Sarp Yılmaz
Benim arkadaş 1 yıl garantili 85 pil cihazı verdi üzerine 10K verdi 15 aldı geçen hafta. 500 TL'lik kılıf vs de bedavaya verdi. Senin cihaz cidden ölü fiyata gitmiş.
Hocam cihazı garantiliymiş ayrıca pili 85 15 bine almışlar gayet normal benim pil %70 garantim de yoktu 3 senelik cihazdı normal.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tüm telefoncular aynı zaten birbirinden habersiz iş yapmıyorlar demekki şuanki piyasası buymuş. EN temizi ürünü kendiniz elden satmaya calışmanız olurdu oda nekadar hızlı olur bilemiyorum.
Yani geçen ay 14 bine alınacaktı bu ay bu fiyata gitti piyasası düşmüş baya 11'in.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
uwu
Orjinal hocam ama bir çok yerden fiyat aldım hepsi aynı aralıkta söyledi pilim düşüktü baya ondan.
Keşke haberim olsaydı ben alıp bı deji batarya takardim. En azından 2 yıl sorun yaşamadan götürürdü beni

H.o bu arada 15 iniz bende idarelik 11/pro gibi bir şey düşürüp1/2 yıl sonra yd ip15/16 gibi bir şey yapacağım onu

Son düzenleme:

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,945
İsim
Sarp Yılmaz
Keşke haberim olsaydı ben alıp bı deji batarya takardim. En azından 2 yıl sorun yaşamadan götürürdü beni

H.o bu arada 15 iniz bende idarelik 11/pro gibi bir şey düşürüp1/2 yıl sonra yd ip15/16 gibi bir şey yapacağım onu
Bilseydim satardım daha iyi olurdu ama gittim orda direk takasa saydı bitti aldım işte ne bileyim aklıma gelmedi :)
teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
863
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Telefoncudan don bile alınmaz kardeşim
Hocam telefoncu deyip genelleme yapmanız hoş olmamış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam deji yerine bix veya linktech premium bataryalar daha iyidir bilginiz olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,000
Üyeler
143,073
Son üye
MonalisaTR
Top Bottom