Neler Yeni

Yardım Telefonlarda Antutu nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar oyun için telefon alırken Antutu v8 e bakıyorduk v9 da kararlılık diye biliyorum ama epeyden telefon alacağım Antutu v8 yazmıyor yani yazmayanlarin puani dahami düşü acaba xaomi note10 pro Antutu v8 290bin xaomi note12s in Antutu v8 puani yazmıyor şimdi performans olaraktan note 10 pro daha iyi değilmi epey sitesinden bir bakabilirmisiniz

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar oyun için telefon alırken Antutu v8 e bakıyorduk v9 da kararlılık diye biliyorum ama epeyden telefon alacağım Antutu v8 yazmıyor yani yazmayanlarin puani dahami düşü acaba xaomi note10 pro Antutu v8 290bin xaomi note12s in Antutu v8 puani yazmıyor şimdi performans olaraktan note 10 pro daha iyi değilmi epey sitesinden bir bakabilirmisiniz
Antutunun tüm sürümleri az çok aynı. Tek farkı sürüm yükseldikçe yeni donanımlara göre testler ağırlaştırılıyor ama puanlar da artıyor o yüzden kıyaslama yaparken aynı sürümün puanları üzerinden kıyas yapmak gerekiyor.

Desiğin iki cihaza baktım da işlemciler neredeyse aynı ya. Frekans hızlarından ve 8nm olmasından dolayı Note 10 Pro bir tık öne geçebilir ama sapma payından dolayı bile Note 12S geçebilir o kadar az fark var 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Antutunun tüm sürümleri az çok aynı. Tek farkı sürüm yükseldikçe yeni donanımlara göre testler ağırlaştırılıyor ama puanlar da artıyor o yüzden kıyaslama yaparken aynı sürümün puanları üzerinden kıyas yapmak gerekiyor.

Desiğin iki cihaza baktım da işlemciler neredeyse aynı ya. Frekans hızlarından ve 8nm olmasından dolayı Note 10 Pro bir tık öne geçebilir ama sapma payından dolayı bile Note 12S geçebilir o kadar az fark var 😀
Hocam benim 10 k bütçem var max 11 bende note 8 pro var Pubg mis gibi oynatıyor du suya düştü bozuldu neyse şimdi bu Fiyata çoğu telefon 30 fps veriyor anlamadım gitti sizce ne alabilirim bu Fiyata

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
Akıcı 60FPS, HDR 45FPS destekli o cihaz ki içindeki işlemci de baya sağlam o değerleri rahatlıkla verir zaten.
Pardon hocam M34 zannettim mesala M34 de nedense 30 fps destekliyor hocam ama Samsung yeni telefonların da bile güncellemeyi kesiyor arkadaşımda yeni bir Samsun telefon vardı 2021 desteği kestiler adam pes indiremiyordu

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Pardon hocam M34 zannettim mesala M34 de nedense 30 fps destekliyor hocam ama Samsung yeni telefonların da bile güncellemeyi kesiyor arkadaşımda yeni bir Samsun telefon vardı 2021 desteği kestiler adam pes indiremiyordu
A34 de samsungun 4+1 sene güncelleme garantisi var o ayrı konu da sırf yeni android sürümü almadı diye uygulama indirememe sorunu hiç yaşamadım, onun cihazı giriş seviyesi bir şeydir ve oyunun sistem gereksinimlerini karşılamıyordur büyük ihtimalle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
A34 de samsungun 5 sene güncelleme garantisi var o ayrı konu da sırf yeni android sürümü almadı diye uygulama indirememe sorunu hiç yaşamadım, onun cihazı giriş seviyesi bir şeydir ve oyunun sistem gereksinimlerini karşılamıyordur büyük ihtimalle.
Hocam A34 mü yoksa xiomi12pro mu bence hemen hemen aynı kamera vs. 12 daha iyi gibi ama sanki kararlılık açısından a34 saha stabil gibi size göre hangisi ve neden birde a34 epeyde baktım amozanda var ama güvenebilirmiyim sıkıntılı vs. Gelirse

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,805
İsim
Mehmet Aslan
hocam epey bazı verileri kullanıcılardan alarak yayınlıyor gözükmemesinin sebebi kullanıcıların test yapmaması olabilir. Yani birinin test yapıp siteyle paylaşması gerek gözükmesi için.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam A34 mü yoksa xiomi12pro mu bence hemen hemen aynı kamera vs. 12 daha iyi gibi ama sanki kararlılık açısından a34 saha stabil gibi size göre hangisi ve neden birde a34 epeyde baktım amozanda var ama güvenebilirmiyim sıkıntılı vs. Gelirse
Snapdragon 732G nin içinden geçer A34 deki dimensity 1080 çip. Kamerada da OIS desteği ile A34 yine bir tık da olsa önde.

Note 12 Pro 5G olanıyla A34 yarışır ama 5G olmayandan bariz iyi kalıyor A34 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
Snapdragon 732G nin içinden geçer A34 deki dimensity 1080 çip. Kamerada da OIS desteği ile A34 yine bir tık da olsa önde.
Hocam internetteen almaya bizimkiler pek iyi bakmıyor sıkıntım orda magazalardada baya pahalı gözüküyor

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam internetteen almaya bizimkiler pek iyi bakmıyor sıkıntım orda magazalardada baya pahalı gözüküyor
Hepsiburada, Amazon ikilisi gayet güvenilir bence. Kendim de hepsiburadadan samsung (s23) telefon aldım bir sorun yaşamadım. Mağazadan bu cihazları 11K ya bulamazsın mecburen alt serilere düşmen gerekecek onu da önermiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,489
Üyeler
145,626
Son üye
-Ran
Top Bottom