Neler Yeni

Telefonu tamir ettirsem problem çözülür mü?

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,621
İsim
Kgn
İyi akşamlar herkese. Bugün telefonumu maalesef mermere tam paralel şekilde düşürdüm ve ekranı maalesef böyle oldu. Sol üstteki siyahlık düştüğünde daha azdı ama giderek bu şekile döndü. Bunun orijinal olarak ekranını değiştireceğim gibi gözüküyor. Ekranı böyle açtığımda ve açık şekilde biraz durunca şarj soketinin üst kısmında biraz ısınma hissettim. Acaba ekran değişimi yaptığımda bu sıkıntı da düzelir mi?

Ekran dokunmatiği çalışıyor arama filan gelince açabiliyorum ama diğer şeylere karşı sıfırım.

Fotoğraf biraz kötü çıkmış karanlık oda ve laptop kamerasından ötürü

Ekler

• WIN_20240723_20_17_16_Pro.jpg
    WIN_20240723_20_17_16_Pro.jpg
    22.1 KB · Hit: 25

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Yunus
Marka model ne?

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Yunus
Bence o telefonu yedek parça olarak satıp kendisine yeni telefon al yaptırsan bile dikiş tutmuyor tatmin etmiyor illa daha sonra sorun çıkıyor

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,621
İsim
Kgn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence o telefonu yedek parça olarak satıp kendisine yeni telefon al yaptırsan bile dikiş tutmuyor tatmin etmiyor illa daha sonra sorun çıkıyor
3 senedir kullanıyorum sıkıntım yok zaten. Telefon alma gibi bir düşüncem yok şimdilik daha fazla masraf çıkartmak istemiyorum. Orijinal Samsung servisine yaptıracağım çakma gibi bir sıkıntımda yok

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Yunus
3 senedir kullanıyorum sıkıntım yok zaten. Telefon alma gibi bir düşüncem yok şimdilik daha fazla masraf çıkartmak istemiyorum. Orijinal Samsung servisine yaptıracağım çakma gibi bir sıkıntımda yok
2440 tl diyor Samsung sitesinde eğer cidden o fiyata ise yapılır fakat 5 bin veya üzeri ise yapılmaz bence

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,621
İsim
Kgn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2440 tl diyor Samsung sitesinde eğer cidden o fiyata ise yapılır fakat 5 bin veya üzeri ise yapılmaz bence
yaptırdığımda ısınma sıkıntısı gider mi hocam bana lazım olan o. İçinde de benim için önemli olan şeyler olduğundan dolayı da bırakmak istemiyorum onları da ekstradan saklayacağım zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak uygun bir zaman oluşturursam Kızılayda yapan Başarı yetkili servis varmış oraya yaptıracağım zaten samsungda da gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefon kapanmaması için şarja takayım dedim ama anında taktığım kısmın üstü ısınmaya başladı. Ekran iç parçaları zarar verdiğinden ötürü diye düşünüyorum. Bu dediğim sıkıntı geçer mi?

Son düzenleme:

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Yunus
oyunda iken mi isiniyordu yoksa normal kullanımda mi?

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Yunus
bataryada problem olabilir belki , servisi daha doğru tespiti yapacaktır fiyat aldıktan sonra yaptır

Top Bottom