Neler Yeni

Telefonum çalındı ne yapmalıyım

Srdoğan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sayim erdoğan
Merhaba
eski bi telefonum vardı nolur nolmaz diyerek bi köşede duruyordu abimin telefonu arızalanınca ona verdim ve o da iş yerinde çaldırmış cihazı kullanmıyordum ama bütün hesaplarım açık belki konum bilgisi alırım diyerek gmail hesabımdan çıkmak da istemiyorum cihazda şifre var şifreyi kırarak hesabıma erişim sağlayabilirler mi
hesaplardan çıkış yapmak mı daha mantıklı yapmamak mı

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Ayberk Albayrak
mailin telefonda açıksa pc den gir maile konumunu bile bulursun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben telefonumu motorla giderken düşürmüştüm yolda , en yakın benzin istasyonuna gidip pompa görevlisi arkadaştan telefonunu kullanmayı rica ettim durumu anlatıp, o da izin verdi mailime girip konuma baktım, çokta uzak değildi, telefon sahibi ile telefonun konuma gitmeye başladık, telefon bi hareket etti, hemen kendi numaramı aradım, tırcı dayının birine denk gelmiş giderken gördüm durdum aldım dedi o zaten yeni görüp almış biz aramışız, abi dedim bekle ben geliyorum gittim aldım tırcı dayıdan.

Srdoğan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sayim erdoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mailin telefonda açıksa pc den gir maile konumunu bile bulursun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben telefonumu motorla giderken düşürmüştüm yolda , en yakın benzin istasyonuna gidip pompa görevlisi arkadaştan telefonunu kullanmayı rica ettim durumu anlatıp, o da izin verdi mailime girip konuma baktım, çokta uzak değildi, telefon sahibi ile telefonun konuma gitmeye başladık, telefon bi hareket etti, hemen kendi numaramı aradım, tırcı dayının birine denk gelmiş giderken gördüm durdum aldım dedi o zaten yeni görüp almış biz aramışız, abi dedim bekle ben geliyorum gittim aldım tırcı dayıdan.
Cihazda hesapların açık kalması daha mı mantıklı (hesapta kayıtlı oyunların değeri 10-15 arası olabilir zarar görür mü)
Bu arada IMEI den çalıntı ihbarı yaptım

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
Savcılığa git. Polise savcılıkdan dosya gidince daha hızlı ilgilenirler

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Ayberk Albayrak
Cihazda hesapların açık kalması daha mı mantıklı (hesapta kayıtlı oyunların değeri 10-15 arası olabilir zarar görür mü)
Bu arada IMEI den çalıntı ihbarı yaptım
dediğim gibi google hesabın açıksa o telefonda şifresini vs biliyorsan kendi telefonundan gir bak konumuna

Top Bottom