Neler Yeni

Telefonum suya düştü 3 gün oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar telefonum suya düştü 1 gun Pirinçte beklettim 2 gün baya kullandım bugün 3. Gün tamirciye götürdüm açmayı tavsiye etmediler birisi kanser gibi 1 hafta sonra bozulabilir veya 1 sene sonrada olabilir dedi sizce kurumuşmudur Bir şey olur bu saate. Sonra 1-2 sene dayasa yeter daha once suya düşüren akrabalarım oldu dokunmayı vs. Bozuldu ama hic sonradan hemen bozulanı görmedim sizce ne olur.

ErkanOCAK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Erkan
Sonradan bozulmaz eğer oksitlenmediyse bir de tuzlu su mu tatlı su mu ne kadar kaldığı da önemli ve şunu söyleyeyim pirinç hiç bir işe yaramaz saç kurutma makinesinin az fanı daha etkili

TahinPekmez

80+ Silver
benim 15 sene önce samsung telefon umumi tuvalete düşmüştü, aldım ve ozana yatırdım. kuzine sobanın altında kurudu. 6 ay kullandım ve güm. bozuldu

TahinPekmez

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim 15 sene önce samsung telefon umumi tuvalete düşmüştü, aldım ve ozana yatırdım. kuzine sobanın altında kurudu. 6 ay kullandım ve güm. bozuldu
Hocam ama artık yeni nesil telefonlar daha sağlamdır diye düşünüyorum 15 sene önceki telefondan bahsediyorsunu,
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonradan bozulmaz eğer oksitlenmediyse bir de tuzlu su mu tatlı su mu ne kadar kaldığı da önemli ve şunu söyleyeyim pirinç hiç bir işe yaramaz saç kurutma makinesinin az fanı daha etkili
Tatlı su kardeşim

Top Bottom