Neler Yeni

Çözüldü✓ Telefonum suya düştü calışıyor ama ekran yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
telefonu suya dusuren adam
İlgilendiği Kategoriler
su ve telefon + pc dahil her şey
Ne kadar beklersen senin icin okadar kötü. telefonun görünmeyen iç kısımlarına kesin su kaçmıştır. Bugün kesin telefonu götür telefonculara
Garantisi bozuluyo o yüzden götürmüyoz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen o telefonu unut dostum haberin olsun servis 0 parası ister o telefonun her tarafı oksitlenmiştir yeni telefon bakmaya başla
Yapma ya

tamamdır hocam teşekkürler a54 alıcam galiba
Karşılaştır gene hangisi daha iyi epey gibi sitelerden bak az para degil nihayetinde bide benim gibi suya girince direk bozulacak bişi alma ama performans acısından memnundum a54 den

Garantisi bozuluyo o yüzden götürmüyoz

Yapma ya

Karşılaştır gene hangisi daha iyi epey gibi sitelerden bak az para degil nihayetinde bide benim gibi suya girince direk bozulacak bişi alma ama performans acısından memnundum a54 den
naptınız knk

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İlgilendiği Kategoriler
Duruyo cihaz orjinal servis 5890 telefoncuda 4000 istedi yaptıramadık eski iphone 7 var onu yaptırdık onu kullanıyom elimiz genişleyince onu yaptırcaz da umarım fotolar veriler vb gitmemistit

Duruyo cihaz orjinal servis 5890 telefoncuda 4000 istedi yaptıramadık eski iphone 7 var onu yaptırdık onu kullanıyom elimiz genişleyince onu yaptırcaz da umarım fotolar veriler vb gitmemistit
durumunuz iyi mi? kötümü

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İlgilendiği Kategoriler
1 sene sonra güncelleme: trlefonu ekim ayında yaptirdim 4300e bide 700 de bi seye verdim 5k ya ysptirdim ekim 2023 den beri kullanıyorum telefonun heryeri degisti gibi oldu ama suanlik memnunum yardimci olanlara teşekkürker

Top Bottom