Neler Yeni

Yardım telefonumun hoparlörü çalışmıyor

EkinBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ekin
telefonuma su döküldü çok bir şey değil neyse baktım youtube den medya sesi gelmiyor ama telefon arama sesi falan geliyor instagram youtube tiktok ta falan ses gelmiyor yardım edin

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
telefonuma su döküldü çok bir şey değil neyse baktım youtube den medya sesi gelmiyor ama telefon arama sesi falan geliyor instagram youtube tiktok ta falan ses gelmiyor yardım edin
Elektrik süpürgesi ile hoparlör tarafındaki suyu çek. Benimde başıma gelmişti daha önce o şekil çözdüm ama net çözüm değil tabii ki.

EkinBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elektrik süpürgesi ile hoparlör tarafındaki suyu çek. Benimde başıma gelmişti daha önce o şekil çözdüm ama net çözüm değil tabii ki.
elektrik süpürgesi yerine başka bir şey olur mu?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Telefonunda su geçirmez özelliği varsa arama sesini aç son ses suyu atar.
+ Titreşim açık olursa iyi olur
Su geçirmezlik yoksa onu bilemiyorum

EkinBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
elektrik süpürgesi yerine başka bir şey olur mu?
Vakum yapabilecek bir cihaz iş görür. Ev ortamında süpürge olduğu için ben onunla yapmıştım. Zaten içine çekeceği 10-15 damla bir şey. Süpürgeye zararı olmaz.

EkinBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ekin
Vakum yapabilecek bir cihaz iş görür. Ev ortamında süpürge olduğu için ben onunla yapmıştım. Zaten içine çekeceği 10-15 damla bir şey. Süpürgeye zararı olmaz.
hocam telefonumda birisini arıyorum aynı anda instagramda video açıyorum sonra aramayı kapatıyorum instagramdaki ses de gidiyor

Top Bottom