Neler Yeni

Telefonumun ömrü doldu mu?

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Merhabalar yaklaşık 4-5 yıl önce j5 2015 model telefon aldık anneme. Sonra o biraz kullandı ve yeni telefon aldı. Yaklaşık 1.5-2 yıldır o telefonu ben kullanıyorum. Artık gerçekten çok kötüleşmeye başladı. Şarjı %10’lara düştüğünde sapıtıyor bana dokundurtmuyor kendi dokunuyor sürekli. Şu sıralar en sık olan şey ana ekranda donuyor bir şey yapamıyorum kapatıp açmam gerekiyor telefonu. Annemi arayacağım mesela arayamıyorum onun yüzünden. Kasıyor çoğu yerde.

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
Merhabalar yaklaşık 4-5 yıl önce j5 2015 model telefon aldık anneme. Sonra o biraz kullandı ve yeni telefon aldı. Yaklaşık 1.5-2 yıldır o telefonu ben kullanıyorum. Artık gerçekten çok kötüleşmeye başladı. Şarjı %10’lara düştüğünde sapıtıyor bana dokundurtmuyor kendi dokunuyor sürekli. Şu sıralar en sık olan şey ana ekranda donuyor bir şey yapamıyorum kapatıp açmam gerekiyor telefonu. Annemi arayacağım mesela arayamıyorum onun yüzünden. Kasıyor çoğu yerde.
Değiştirmende fayda var

Alperen00_

80+ Bronze
Telefon yaklaşık 5 senelik ömrünü bitirmiş bence.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Pİlden kaynaklıysa pili değiştir kullanmaya devam et. para kolay kazanılmıyor. bundada insta-youtube-whatsapp yenisindede insta youtube whatssapp

cihaTT

80+ Bronze
Samsung un j ve a serisi telefonları alınmaz kuzenim 4 senedir s7 edge kullanıyor hala yağ gibi akıyor telefon.
Bende s7 edge kullanıyorum 4 yıldır. Cidden mükemmel ya. Zamanında iyiki almışım.Şuan bu performansı veren telefonlar ne kadar acaba

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Enes Koç
Samsung un j ve a serisi telefonları alınmaz kuzenim 4 senedir s7 edge kullanıyor hala yağ gibi akıyor telefon.
PUBG de kasım kasım kasılıyor o telefon nesi yağ gibi hemde geçen sene şuan daha da fena olmuştur.

Bromer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Ömer Bilici
Dostum normal bir şey bu. Zaten orta-giriş seviyesi bir telefon çokta şey etmemek lazım yani.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Enes Koç
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri