Neler Yeni

Telefonun şarj soketini iğneyle temizledim sorun olurmu?

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yiğit
arkadaşlar babamın şarjı girmiyordu o derece toz vardı içinde bende temizlemeye başladım toplu iğneyle baya temizledim fakat bi yerde takılıyordu hep yumuşak bir takılma gibiydi bi tekrar şarjı takıp ne kadar girmediğine baktım yarısı giroyrud yarısı girmiyordu ve bende takılan yeri zorladım ve oradada toz varmış baya onlarıda çıkardıktan sonra son kez temiz olsun die bi iğneyi soketin içinde gezdirdim bazı yerlere takıldı temizlerkende oldu soketin içinde bazı yerlere takıldı ama şarja taktığımda sorunsuz şarj alıyordu ve şarrjın tamamı giiyordu sokete ama o takılmalardan dolayı zarar vermişmiyimdir ondan korkuyorum. ayrıca bu cihazı satarken bunu söylemelimiyim?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,765
İsim
Emir
sorun olmaz çok zorlamadıysan

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sorun olmaz çok zorlamadıysan
orta zorlama diyelim hocam böyl hem temizlerken hemde sonra içinde gezdirirken toplu iğneyi bazı yerlere takıldı o yüzden içim rahat etmiyor

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
Bende genelde iğne ile hassas bir şekilde temizlerim soketi. Şarj oluyorsa ve bir hasar gözükmüyorsa sorun yoktur. Ayrıca bir hasar yoksa satarken söylemeye neden gerek olsun ki .d

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yiğit
Bende genelde iğne ile hassas bir şekilde temizlerim soketi. Şarj oluyorsa ve bir hasar gözükmüyorsa sorun yoktur. Ayrıca bir hasar yoksa satarken söylemeye neden gerek olsun ki .d
hocam şarj içine tam girmiyordu hassas temizledimmi bilmiyorum ama baya toz çıkardım şarj tam giriyor ve şarj alıyor sorunsuz şuan ama yinede hasar vermişmiyimdir ondan korkuyorum

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
hocam şarj içine tam girmiyordu hassas temizledimmi bilmiyorum ama baya toz çıkardım şarj tam giriyor ve şarj alıyor sorunsuz şuan ama yinede hasar vermişmiyimdir ondan korkuyorum
Çalışıyorsa bir sorun yoktur.

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yiğit
Top Bottom