Neler Yeni

Telefonun satıcısı Mediamarkt mı?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,299
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Bütçe
16500
Dostlar selam, iphone se 2022 almak istiyorum. aşağıdakinin fiyatı makul diğer sitelere göre ancak merak ettiğim şey satıcı MediaMarkt mı? ve mediamarktan İphone alınır mı? teşekkürler

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Mediamarkt sitesinde bağımsız satıcılar yok. Satıcı direkt mediamarkt oluyor. Geçmişte iphone 11 alan arkadasımın telefonunun köşesinde düşmeye bağlı bir darbe olduğunu gördü. Tabi alırken detaylı bakmadığı için evinde farketti bunu. Kendisinin yapmayacağını ıspatlayamadığından ötürü iadeye de başvuramadı. Bilgin olsun diye söylüyorum bunu.

milenix

80+ Gold
MediaMarkt pazaryeri değil dolayısla satıcı direkt MediaMarkt.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,299
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Livaković

80+ Silver
Mediamarkt sitesinde bağımsız satıcılar yok. Satıcı direkt mediamarkt oluyor. Geçmişte iphone 11 alan arkadasımın telefonunun köşesinde düşmeye bağlı bir darbe olduğunu gördü. Tabi alırken detaylı bakmadığı için evinde farketti bunu. Kendisinin yapmayacağını ıspatlayamadığından ötürü iadeye de başvuramadı. Bilgin olsun diye söylüyorum bunu.
maalesef her satıcıda bir kusur oluyor diğer tarafta haram paranın sorulur elbet.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,299
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direkt siteden almayı düşünüyorum hocam, depodan gönderirler diye düşünüyorum.

Top Bottom