Neler Yeni

Televizyon önerisi yapar mısınız acil?

Techno08

80+ Gold
Haftaya hepsiburadadan alacağız. Televizyonlardan hiç anlamıyorum ama bizimkiler Samsung da ısrarcı. Max bütçe 6500 - 6900 lira ve bu tv’ler arasında kaldık:

https://www.hepsiburada.com/samsung...-hd-smart-led-tv-p-HBV00000W87D7?magaza=ARGOS

https://www.hepsiburada.com/samsung...-smart-led-tv-p-HBV00000W87DA?magaza=gureller

https://www.hepsiburada.com/samsung...rt-qled-tv-p-HBV00000W87AW?magaza=Hepsiburada

58 inç ile 55 inç arasında bir fark var mıdır? Ayrıca siz olsanız bu tv’lerden hangisini tercih ederdiniz? Başka önerilere de açığım.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
6900 olanı alın Samsung olacak ise.

Techno08

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hocam qled ile uhd arasında çok fark var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bizimkiler philips istemiyor. Benim Pederin bir arkadaşının yeni aldığı philips tv’nin anakartı yanmış o yüzden tercih etmek istemiyorlar. Samsung da ısrarcılar.

YusufArda000

80+ Bronze
En İyi Cevap
3

hocam bizimkiler philips istemiyor. Benim Pederin bir arkadaşının yeni aldığı philips tv’nin anakartı yanmış o yüzden tercih etmek istemiyorlar. Samsung da ısrarcılar.
Çok yok hatta bence neredeyse hiç fark yok.

Techno08

80+ Gold
Çok yok hatta bence neredeyse hiç fark yok.

anladım hocam. Peki 58 inç ile 55 inç arasında gözle görülür bir fark olur mu? Bizim şu anki tv çok eski ve yakında taşınacağımız için büyük bir tv istiyoruz. Peder maç falan da izleyecek.

Tryian

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mustafa Çalışkan
Crystal UHD'ler, normal UHD TV den farkı yok, sadece ismi Crystal UHD bir de yazılımla destekleniyor onun dışında bir özelliği yok, QLED ile UHD karşılaştıracak olursak QLED'in renk skalası daha fazla, sanırsam QLED 1 milyara kadar renk desteği sunarken, UHD 16 milyon. Yani ne demek bu: daha yüksek parlaklık, siyahların daha doğru tonlanması ( daha yoğun).

Techno08

80+ Gold
Crystal UHD'ler, normal UHD TV den farkı yok, sadece ismi Crystal UHD bir de yazılımla destekleniyor onun dışında bir özelliği yok, QLED ile UHD karşılaştıracak olursak QLED'in renk skalası daha fazla, sanırsam QLED 1 milyara kadar renk desteği sunarken, UHD 16 milyon. Yani ne demek bu: daha yüksek parlaklık, siyahların daha doğru tonlanması ( daha yoğun).

yani maç izlerken ya da film izlerken çok fark olur mu? Değer mi yani sizce aradaki farka?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,208
İsim
Mert Can Ergün
anladım hocam. Peki 58 inç ile 55 inç arasında gözle görülür bir fark olur mu? Bizim şu anki tv çok eski ve yakında taşınacağımız için büyük bir tv istiyoruz. Peder maç falan da izleyecek.
hepsi buradan alacağına git media markt ve vatana git orada bir şürü tv var kafana hangisi yatiyorsa onu al inçlere de bakarsın

Techno08

80+ Gold
hepsi buradan alacağına git media markt ve vatana git orada bir şürü tv var kafana hangisi yatiyorsa onu al inçlere de bakarsın

hocam küçük bir şehirde yaşıyoruz ve maalesef şehrimizde vatan computer ya da mediamarket yok. En yakın rize de var.

Tryian

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mustafa Çalışkan
yani maç izlerken ya da film izlerken çok fark olur mu? Değer mi yani sizce aradaki farka?
Hocam, garantisine bakın. Ben Samsung QLED TV ürünlerine 10 yıl ekran yanmasına karşı garantisi var diye biliyorum. Eğer öyle ise QLED alın. Çok fark olacağını sanmıyorum. Sadece siyah tonlarında belirgin bir fark olabilir.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,208
İsim
Mert Can Ergün
hocam küçük bir şehirde yaşıyoruz ve maalesef şehrimizde vatan computer ya da mediamarket yok. En yakın rize de var.
tamam o zaman

sadece samsung mu lg sony falan

Techno08

80+ Gold
tamam o zaman

sadece samsung mu lg sony falan

sony belki olabilir ama şehrimizde lg’nin yetkili servisi bile yok doğru düzgün o yüzden evet sadece Samsung istiyor bizimkiler.

Top Bottom