Neler Yeni

Temu Gümrükte kalan paket kargoya verilmeme sorunu

sxturkiye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
celal aslan
Temu adlı siteden daha önce denemelik bir siparişim olmuştu 13 gün içerisinde teslim edildi ardından ikinci bir sipariş daha verdim fakat ayın 12 sinden beri gümrükte işi bitmesine rağmen kargo firmasına teslim edilip bana gönderilmeyi bekliyor tüm çabalarıma rağmen canlı yardım dan kargomu hangi firmanın alıp bana teslim etmesi gerektiğini öğrenemedim daha önceki siparişim bana hepsi jet ile teslim edildi mng ve aras ile alanlar da olmuş çevremde bu kargolar Türkiye'de hangi gümrükte bekletiliyor oradan gidip alabilmem mümkün mü konu ile alakalı bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilir mi ?

Ekler

• WhatsApp Image 2024-07-22 at 22.10.10.jpeg
    WhatsApp Image 2024-07-22 at 22.10.10.jpeg
    111.1 KB · Hit: 66

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
Çin'den 3-5 günde geliyor ama tr gümrükte baya bekleyebiliyor bir de bu aylık 5 paket muhabbeti var(bu kısmı kulaktan duydum) bilirsiniz belki ondan dolayı da bilerek gümrükte de tutuluyor olabilir gün dolunca gönderirler.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,411
İsim
Çağatay
Çin'den 3-5 günde geliyor ama tr gümrükte baya bekleyebiliyor bir de bu aylık 5 paket muhabbeti var(bu kısmı kulaktan duydum) bilirsiniz belki ondan dolayı da bilerek gümrükte de tutuluyor olabilir gün dolunca gönderirler.
5 paket olayı doğru ama Temu çoklu ürün alsan bile tek pakete olabildiğince ürünleri sığdırıyor ve kurallara göre sen 15 parça üründe alsan onu tek paket yaptıkları için (yasal belirlenen boyutlarda) 1 paket sayılıyor. Benim siparişimde 21 parça ürün vardı ve hepsini tek pakete sığdurmışlardı.

sxturkiye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
celal aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaslar
konu ile alakalı WE WORLD EXPRESS kargo firmasının Türkiye temsilciliğini ile mail üzerinden bir görüşme sağladım kendilerince kargo ayın 12sinde benim bölgemde dağıtım yapması planlanan hepsi jet firmasına teslim edilmiş hepsi jet ise bu kargoyu henüz almadığını beyan ediyor ikisinde de takip numaraları ile kontrol sağladığımda hepsi jetin konu ile alakası görünmüyor zaten daha önceki siparişimde kargonu teslim aldık en kısa zamanda teslim edeceğiz adı altında msj atan bir firma (çalışma konusunda çok nizamiler kapıma kargoları bırakan personel özellikle dikkatli çalışır) şuanda konuyu iki tarafın da araştırmasını kargonun kimde olduğunu tespit etmelerini istedim ek bir bilgi daha bu sabah saat 6 sıralarında Temu kargon kaybolmuş olabilir diye para iadesi yaptı ama bakiye temu içerisinde duruyor ürünler elime ulaşmadığı için yeni bir sipariş vermek istemiyorum açıkçası yeni gelişmelerden haberdar edeceğim takipte kalın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,810
Üyeler
155,171
Son üye
kugninofyu
Top Bottom