Neler Yeni

Temu: İndirimler ve Gümrük Vergileriyle Yurtdışı Alışverişte Aradığınız Her Şey!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

MurphyG

80+
Ben kalın kafalıyım galiba kod süresi geçti... Dostlar haberiniz olsun yukarıda verilen kodu girdikten 1 saat içinde ilk alışverişinizi yapmanız lazım yoksa 3000 TL kodunuz gelmiyor ben hata yaptım siz yapmayın bari.
Evet daha öncesinde 24 saat olaraktı fakat şuan kodu girdikten 1 saat içinde ilk alışverişinizi yapmanız lazım yoksa hakkınız bitiyor.

Eğer konuyu gerçekten okusaydınız, amacın reklam değil insanları bilgilendirmek olduğunu anlardınız. Fakat önyargılarınızı ve niyetinizi anlayabiliyorum. Linç kültürü bu ülkede her zaman devam edecek. Ayrıca, sitede teknolojik ürünlerin alınmasını önermiyorum. Aldığım ürünlerin listesini paylaştım, yani burada yardımlaşma var, reklam değil.
Reklam değil demişsin konuda referans linkin mevcut hangisine inanalim😅

MurphyG

80+
Reklam değil demişsin konuda referans linkin mevcut hangisine inanalim😅
İndirimi aktif edebilmeleri için bir kod gerekiyor. Bu kodu da Affiliate ve Ortaklıklardan elde edilebiliyor konuya örnek teşkil edilebilmesi için kendi kodumu koyuyorum. Diğerleri gibi koymadım diye üstünde durmuyorum koyma nedenimi zaten konu da belirtiyorum kardeşim. Kodu girdikten 1 saat içinde alışveriş yapılması gerektiğini de vurguluyorum.

Drilla

80+
Eline sağlık hocam yine tren kalkmadan bir milyoncu gibi ne bulduysam ekledim sepete satın aldım. Kod çalıştı fakat 1 saat içinde alma mevzusunu son an fark ettim :D

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,286
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom