Neler Yeni

tercih listemi değerlendirir misiniz ?

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Arif Dağcı
selamlar bu sene sayısalda 32k yaptım tıp veya dişe gitmek istiyorum geçen senenin sıralamalarıyla hiç bir tıp gelmiyor ama kontenjan artımı vs gibi nedenlerle her sene düşüyor zaten bi umut gelebilir dişte garanti gelen yerler var kaba taslak tercihim böyle daha araştırdıkça düzenleyeceğim
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
karabük yok beğenmedim oaksdopasdk

• Beğen
Reaksiyonlar: Mtsn

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Mustafa tsn
Bide Maraşla alakalı aklında sorular varsa onları da cevaplarım
söylemekten utandığım bir şey varda anonimiz söyleyeyim özellikle güneydoğuyu istemememin nedeni böcek korkusu :D maraş o konuda nasıl her yerden böcek çıkan bir yer mi

Pukiina

80+
Risk alınır hocam bir düşünün disiplin kazanamamış haliniz 32k ise disipline oturttuğunuzda manyak sıralamalar gelebilir.
Ama şöyle de bir şey var arkadaşımız daha iyisini de yapabilir elbette bu mümkün ama Ösym nin işlerinin ne olduğu olacağı belli olmaz ve bir de her yıl sınava giren kitlesi bir öncekine oranla daha çok artıyor buda bir risk. Tabi kendine bağlı ama bu etkenleri de düşünmek gerek reis

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Mustafa tsn
Hocam benimde istediğim sıralama yaptığınız sıralama acaba netlerinizin sslerini atabilirmisiniz?
yks.PNG

Pukiina

80+
söylemekten utandığım bir şey varda anonimiz söyleyeyim özellikle güneydoğuyu istemememin nedeni böcek korkusu :D maraş o konuda nasıl her yerden böcek çıkan bir yer mi
Estafurullah hocam burada millet neleri neleri soruyor sizin ki de soru mu :D
Şöyle diyim böceği yoktur bundan emin olabilirsin ama tek sıkıntı her yerde olduğu gibi burada da malum sıcaklarından ötürü sineği vardır. Olmayan yer de var tabi ama sineklerimiz meşurdur dondurma yerine kanımızı hüpürdetirler

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Mustafa tsn
Ama şöyle de bir şey var arkadaşımız daha iyisini de yapabilir elbette bu mümkün ama Ösym nin işlerinin ne olduğu olacağı belli olmaz ve bir de her yıl sınava giren kitlesi bir öncekine oranla daha çok artıyor buda bir risk. Tabi kendine bağlı ama bu etkenleri de düşünmek gerek reis
21 sınavı ile 24 yer değiştirseydi ben gene 32k yapardım yani demek istediğim öğrenci sayısı ve kalitesi arttı sınavın mantığıda belli seneye gireceklerin işi daha zor büyük kumar mezuna kalmak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Estafurullah hocam burada millet neleri neleri soruyor sizin ki de soru mu :D
Şöyle diyim böceği yoktur bundan emin olabilirsin ama tek sıkıntı her yerde olduğu gibi burada da malum sıcaklarından ötürü sineği vardır. Olmayan yer de var tabi ama sineklerimiz meşurdur dondurma yerine kanımızı hüpürdetirler
hahaahha valla cocukluk travması aklıma gelen ilk soru bu direkt
sineğe alışkınız artık

Pukiina

80+
21 sınavı ile 24 yer değiştirseydi ben gene 32k yapardım yani demek istediğim öğrenci sayısı ve kalitesi arttı sınavın mantığıda belli seneye gireceklerin işi daha zor büyük kumar mezuna kalmak

hahaahha valla cocukluk travması aklıma gelen ilk soru bu direkt
sineğe alışkınız artık
Hocam vallahi 3 sene mezuna kalmış geçen sene de yerleşmiş biri olarak şunu söylemem gerekirse gerçekten mezuna kalmak kumar oynamaktan başka bişey değil. Bunu öğrendim.
Diğer söylediğiniz gelecek olursam burada öyle böcek bulamazsınız burası ful kırmızı toprak djakdhkasn Ksü yerleşkesi zaten yeşili bol çayır çimeni bol ağacı bol bir ortam :D Fakülteyi de yeni taşıdılar bayağı iyi yani

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Mustafa tsn
Hocam vallahi 3 sene mezuna kalmış geçen sene de yerleşmiş biri olarak şunu söylemem gerekirse gerçekten mezuna kalmak kumar oynamaktan başka bişey değil. Bunu öğrendim.
Diğer söylediğiniz gelecek olursam burada öyle böcek bulamazsınız burası ful kırmızı toprak djakdhkasn Ksü yerleşkesi zaten yeşili bol çayır çimeni bol ağacı bol bir ortam :D Fakülteyi de yeni taşıdılar bayağı iyi yani
Sağolasın hocam hakkımızda hayırlısı nasipse geliriz ksüye

Dorin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Baran ÇAKIR
Küçük şehir seçme pişman olursun 6 yıl geçmez.

Rulep

80+ Gold
bu sene sınava girenleri 11.sınıfta hocalara soru sorarken ve denemelerde yaptıkları netlerden anlamıştım 24 tayfanın iyi olduğunu 25 tayfayı bilmiyorum ama mezuna kalınır
Kumar kıbrısta değil yks de oynanır

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Mustafa tsn
Büyük şehir gelse alakam olmaz bunlarla

bu sene sınava girenleri 11.sınıfta hocalara soru sorarken ve denemelerde yaptıkları netlerden anlamıştım 24 tayfanın iyi olduğunu 25 tayfayı bilmiyorum ama mezuna kalınır
Mezuna tabi ki kalınır her sene kalınabilir ama mezunların başarı oranı yüksek değil ya çoğu afallıyor o yüzden büyük karar

Pukiina

80+
Ne alakası var ya adam zaten tıp ya da diş okumak istiyor sence küçüktü büyüktü diyecek vakti mi olacak?

Ne olursa olsun sıkıntılı mezuna bırakmak demek karın ağrısı almak demek

Top Bottom