Neler Yeni

Tercihinizi bu araçlardan hangisi yönünde yaparsınız ve önerir misiniz?

Hangisini tercih edersiniz

• DS4 Performance Line 130

Oylar: 13 20.3%
  • Peugeot 3008 Active 1.2

Oylar: 10 15.6%
  • Skoda Karoq Prestige

Oylar: 14 21.9%
  • Volkswagen Taigo Style 1.5

Oylar: 7 10.9%
  • Cupra Leon 1.5 eTSI mHEV

Oylar: 20 31.3%
  • 700 bin altındaki diğer 2 araç aşağıdadır

Oylar: 1 1.6%
  • Hyundai Bayon Elite 1.4

Oylar: 13 20.3%
  • Kia Stonic Elegance 1.4

Oylar: 4 6.3%

• Oy kullanan toplam üye
    64

eneskaya6

80+ Bronze
Şimdi Chery için konuşayım. Omoda 5 sahibi müşterimiz geldi dün. Önde sis çercevesi kırılmış tamponda çatlak var.
Bu arabaya parçası yok gözüyle bakıyordum. Fakat servisten aynı gün gidip aldılar. Ne parça olursa olsun servis tedarik ediyormuş.
ek olarak dışarda parcasını şuan için bulamazsın ama serviste büyük şehirlerde çok rahatlıkla parcalarını bulabilirsin. ağır hasarlı aracları bile toplandı piyasada. Chery 3 tane kullanıcının aracında arıza olduğu için sıfır ile değişim yaptı haberini okudum 1 tanesi ile bizzat konusmustum çok sasırdım. halbukı Tr de markalar mahkemeye bırakıyor zaten yıllarca sonuclanmıyor diye.
@Fabrizio Romano

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ek olarak dışarda parcasını şuan için bulamazsın ama serviste büyük şehirlerde çok rahatlıkla parcalarını bulabilirsin. ağır hasarlı aracları bile toplandı piyasada. Chery 3 tane kullanıcının aracında arıza olduğu için sıfır ile değişim yaptı haberini okudum 1 tanesi ile bizzat konusmustum çok sasırdım. halbukı Tr de markalar mahkemeye bırakıyor zaten yıllarca sonuclanmıyor diye.
@Fabrizio Romano
Bu mermerler olayını sizinle konuşmuştuk hocam. Annenizde de varmış . Gidişi nasıl?

eneskaya6

80+ Bronze
Bu mermerler olayını sizinle konuşmuştuk hocam. Annenizde de varmış . Gidişi nasıl?
Gidişi hizlanmasi cok tatminkar. 183hp zaten lean ile golfculere bulasasiniz geliyor. 320 170hp ile kafa kafaya gidiyor. Hizlanmasi sağlam arabanin. Vites gecisleri hissedilmiyor şanzıman 7-dct zaten biliyorsunuzdur. Yol tutuşu sedan araclar kadar değil. Ama yoldan da kolay cikmiyor. Virajlarda kasasi yatiyor yoldan cikmiyor ama kasa sag ya da sola dogru hafif yatiyor ilginc olacak konfor acisindan daha iyi hissetiriyor. Normalde vucudumuz yatarken bunda biraz kasa yattigi icin vucud cok yatmiyor o acidan.
Genel olarak cok hoş araba turkiye de tek sıkintisi yakiti olacak bence. Süspansiyonlari ve yalitim 3008/tucson/sportage gore 1 sinif asagida kaliyor. O da fiyatina göre kabul edilebilir. Bence bu araclar bu fiyatlarda kalirsa liste ilk 3 e girer

Merhaba. Engelli indirimiyle araba alma ihtimalim var da hangisini alsam bilemedim. 2 farklı imkanım var ya 1 milyon civarına araba alabileceğim ya da 700 bin ve altında bir araç olacak. Croosover araç düşünüyorum aslında çünkü hazırda elimde hatchback araç var. Oylamada 2 defa oy veriliyor ve bir tanesini 1 milyon civarındaki 5 araçtan diğerini de 700 bin civarındaki 2 araçtan birine kullanır mısınız?
Listesini çıkardığım araçlar şunlar:
1 Milyon civarında:
DS4 Performance Line 130
Peugeot 3008 Active 1.2
Skoda Karoq Prestige
Volkswagen Taigo Style 1.5
Cupra Leon 1.5 eTSI mHEV (bu son tercihim olabilir golf var çünkü)

700 bin ve altındaki:
Hyundai Bayon Elite 1.4
Kia Stonic Elegance 1.4

İçlerinin dolu paket olmasına dikkat ettim boş paket araca da para vermeyeyim diye. Ayrıca bu araçlar kötüyse sizin öneriniz nedir? Bu 4 tane crossover aracı kendi arasında nasıl sıralandırırsınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Denizgezen @$ilent hocalarım sizin fikirleriniz nelerdir?
Ötv siniri 1.592.000 ve yil sonuna kadar degismeyecek ama araclar her ay zam almaya devam edecek
Elini cabuk tut

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Gidişi hizlanmasi cok tatminkar. 183hp zaten lean ile golfculere bulasasiniz geliyor. 320 170hp ile kafa kafaya gidiyor. Hizlanmasi sağlam arabanin. Vites gecisleri hissedilmiyor şanzıman 7-dct zaten biliyorsunuzdur. Yol tutuşu sedan araclar kadar değil. Ama yoldan da kolay cikmiyor. Virajlarda kasasi yatiyor yoldan cikmiyor ama kasa sag ya da sola dogru hafif yatiyor ilginc olacak konfor acisindan daha iyi hissetiriyor. Normalde vucudumuz yatarken bunda biraz kasa yattigi icin vucud cok yatmiyor o acidan.
Genel olarak cok hoş araba turkiye de tek sıkintisi yakiti olacak bence. Süspansiyonlari ve yalitim 3008/tucson/sportage gore 1 sinif asagida kaliyor. O da fiyatina göre kabul edilebilir. Bence bu araclar bu fiyatlarda kalirsa liste ilk 3 e girer
Tucsonda şaşırtıcı derecede bir yol tutuşu var. Araba yüksek ama güzel yapışıyor yola

eneskaya6

80+ Bronze
Tucsonda şaşırtıcı derecede bir yol tutuşu var. Araba yüksek ama güzel yapışıyor yola
tıguan ile sportage sürdüm tuson sürmedim ama suvlar yol tutusu konusunda her seferinde sedan aracları aratıyor bende. konfor yükselik güzel ama sedana kıyasla her an yoldan cıkacak gibi hissediyorum. limitlerini zorladıgım için yoksa hepsi güzel sağlam araba. hiç suvcu olamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kia cerato liste fıyatına kıyasla 750k cıvarına gelıyormuş hocam tavsiye ederim.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
tıguan ile sportage sürdüm tuson sürmedim ama suvlar yol tutusu konusunda her seferinde sedan aracları aratıyor bende. konfor yükselik güzel ama sedana kıyasla her an yoldan cıkacak gibi hissediyorum. limitlerini zorladıgım için yoksa hepsi güzel sağlam araba. hiç suvcu olamadım
Körüksüz hafif ticariye bin suvlara kurban olursun. Vito 114 cdi sürdüm. Ondan önce de vito sürmüştüm ama 100ü geçmediğim için hissetmemiştim. Bir araba 90la bile devrilecek hissi verir mi? Fazlası var . Yüksek hızda makaslı araba yaramaz . Ya hafif ticaride yavaş gideceksin ya da kaliteli körüklü arabaya bineceksin

eneskaya6

80+ Bronze
çok güzel model Tr de yok ama

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,293
İsim
Kerem Çavuş
aile için ds diğer her türlü 1.5 cupra

eneskaya6

80+ Bronze
Evet hocam kararımı verdim ya Omoda5 luxury ya da Kia Cerato prestige alacağım.
bizdeki de luxury bence orta paketi en ideali ful ile arasında cok fark yok para vermeye değmez bence. ceratoyu mu beğendiniz omoda5i mi daha çok.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
bizdeki de luxury bence orta paketi en ideali ful ile arasında cok fark yok para vermeye değmez bence. ceratoyu mu beğendiniz omoda5i mi daha çok.
Omoda5 iç tasarım olsun güç olsun çok hoşuma gitti. Bir de büyük araçları seviyorum ben. Transit verseler onu bile sürerim yani. 😁

eneskaya6

80+ Bronze
Omoda5 iç tasarım olsun güç olsun çok hoşuma gitti. Bir de büyük araçları seviyorum ben. Transit verseler onu bile sürerim yani. 😁
bende kendime omoda5 alacaktım hatta annemle birlikte alacaktım ama gecen konusmustuk yurtdısından getirme fırsatı var onu değerlendırecem. yoksa adamlar bu paraya arabayı yapmış. otopilot vs var istanbul trafiğinde sarıyor cekıyom ayağımı kendi gaz fren yapıyor büyük rahatlık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
979,276
Üyeler
154,902
Son üye
zelimk