Neler Yeni

Termal macun önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
adsda asdsda
Ekran kartım ve işlemcimin termal macununu değiştireceğim 1yıldır değiştirmedim ama hangi termal macunu alacağımı bilmiyorum ayrıca

Thermal grizzly kryonaut ile hydronaut arasındaki farklar nedir hangisi daha iyidir

fiyat farketmez

wtka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
can
Ekran kartım ve işlemcimin termal macununu değiştireceğim 1yıldır değiştirmedim ama hangi termal macunu alacağımı bilmiyorum ayrıca

Thermal grizzly kryonaut ile hydronaut arasındaki farklar nedir hangisi daha iyidir

fiyat farketmez
Thermal grizzly kryonaut olabilir yada mx4-mx6 da alabilirsin

YusufO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Okyay
  • Kryonaut: En iyi performansı arıyorsanız ve özellikle overclock yapıyorsanız, Kryonaut en iyi seçim olacaktır. Yüksek ısı iletkenliği ve üstün performansı ile bilinir.
  • Hydronaut: Yüksek performans gerektiren ama daha uygun fiyatlı bir çözüm arıyorsanız, Hydronaut da iyi bir seçenek olabilir. Daha genel kullanımlar için uygundur.

eren28tr

80+ Gold

fiyat farketmez
hem işlemci hem ekran kartı için uygun 4 gram pump out yapmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
adsda asdsda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Thermal grizzly kryonaut olabilir yada mx4-mx6 da alabilirsin
hydronaut ile arasındaki fark nedir kryonaut
Mesaj otomatik birleştirildi:

• Kryonaut: En iyi performansı arıyorsanız ve özellikle overclock yapıyorsanız, Kryonaut en iyi seçim olacaktır. Yüksek ısı iletkenliği ve üstün performansı ile bilinir.
  • Hydronaut: Yüksek performans gerektiren ama daha uygun fiyatlı bir çözüm arıyorsanız, Hydronaut da iyi bir seçenek olabilir. Daha genel kullanımlar için uygundur.
overclock yapmıyorum ama yinede kryonaut daha iyi olacaktır sanırım

eren28tr

80+ Gold
hydronaut ile arasındaki fark nedir kryonaut

overclock yapmıyorum ama yinede kryonaut daha iyi olacaktır sanırım
hyronaut ve kryonaut gpu için uygun değil ve pahalı yukarıda attığım termal macunu alın hem işlemci hem ekran kartı için uygun 4 gram pump out yapmaz.

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mehmet Akca
Pump-Out a karşı hydronout ktyonaut a göre daha dayanıklı olur. Buda termal macunun ömrünü uzatır. İkisinin arasında aman aman bir sıcaklık farkı olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
adsda asdsda
Pump-Out a karşı hydronout ktyonaut a göre daha dayanıklı olur. Buda termal macunun ömrünü uzatır. İkisinin arasında aman aman bir sıcaklık farkı olmaz.
hocam kafam çok karıştı şimdi ekran kartı ve işlemci için sıkıntı çıkarmayacak hangi macunu önerirsiniz

hocam kafam çok karıştı şimdi ekran kartı ve işlemci için sıkıntı çıkarmayacak hangi macunu önerirsiniz
herkes farklı bir şey diyor

birisi TG alınır diyor başkası ekran kartına uygun değil diyor

eren28tr

80+ Gold

birisi TG alınır diyor başkası ekran kartına uygun değil diyor
hocam bunu alabilirsiniz hem işlemci hem ekran kartı için uygun 4 gram pump out yapmaz hydroanuat ve kryonaut ekran kartı için uygun değil ve 1 gram pahalı alınmaz.

Top Bottom