Neler Yeni

Termal macun önerisi

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mehmet Akca
hocam kafam çok karıştı şimdi ekran kartı ve işlemci için sıkıntı çıkarmayacak hangi macunu önerirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

herkes farklı bir şey diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

birisi TG alınır diyor başkası ekran kartına uygun değil diyor
Ben iki modeline kullandım laptopumda sıcaklık farkını anlamazsın bile sadece yüksek sıcaklıklardan dolayı kry hdy ye göre daha çabuk eskiyor o kadar. Şuan hdy modelini kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
adsda asdsda
Ben iki modeline kullandım laptopumda sıcaklık farkını anlamazsın bile sadece yüksek sıcaklıklardan dolayı kry hdy ye göre daha çabuk eskiyor o kadar. Şuan hdy modelini kullanıyorum
ekran kartı için pump out sıkıntısı çıkarır mı?

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mehmet Akca
ekran kartı için pump out sıkıntısı çıkarır mı?
ikisinde de yaşamadım açıkçası ama kry de bu problemi yaşayan kişiler olduğunu görmüştüm yabancı forumlarda da o yüzden hdy modelini öneriyorlardı bende o yüzden hdy modeline geçiş yapmıştım. Gaming laptop kullandığım için 6 ayda kesin değiştiririm belkide bu yüzden yaşamadım pump olayını

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
adsda asdsda
ikisi de ekran kartı için uygun değil ve 1 gram pahalı almayın ama beni görmüyorsunuz siz bilirsiniz.
hocam sizi görüyorum ama sadece 1kişiden yola çıkamam doğru bilgi için herkesin görüşünü almam lazım

eren28tr

80+ Gold
hocam sizi görüyorum ama sadece 1kişiden yola çıkamam doğru bilgi için herkesin görüşünü almam lazım
hocam dediğim gibi hydronaut ve kryonaut 1 gram ve pahalı şuan alınmaz ayrıca ikisi de ekran kartı için uygun değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,020
Üyeler
152,991
Son üye
mehtapke
Top Bottom