Neler Yeni

TG YAMA ÜCRETLİ OLMUŞ !

The Semih

80+ Silver
Technopata geç. Yılda bir format atmayı öğretirler sana freeDOS laptopa. Adam 3 ay en az uğraşıyor, vakitinden gidiyor ve bu şekilde karşılığını almak istiyor ki haklı. Sen diyelim logo tasarımı yapıyorsun. Ücreti xx TL. Gidip başka biri onun altyapısını bedavaya dağıtsa sen nasıl para kazanacaksın? Vasıfsız olmayın, insan olun.
Ben öğretiyorum onlara format atmayı rahat ol. Başlığı okumadan yanıt yazmayı bırakın. Ben bu yanıtını zaten biliyorum kardeşim emekle problemim yok dedim bana akıl verme boşuna yani başlıkta ne yazıyor okudun mu ? 68 TL oyun 35 TL yama bana bunun açıklamasını yapacaksan yap yapmıcaksan yazma la boşuna

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Ben öğretiyorum onlara format atmayı rahat ol. Başlığı okumadan yanıt yazmayı bırakın. Ben bu yanıtını zaten biliyorum kardeşim emekle problemim yok dedim bana akıl verme boşuna yani başlıkta ne yazıyor okudun mu ? 68 TL oyun 35 TL yama bana bunun açıklamasını yapacaksan yap yapmıcaksan yazma la boşuna
68 tl oyun 35 tl yama. Normal değilmi dönemin en iyi oyunlarını 103 TL'ye oynuyorsun. Oyunu alacak paran var peki. Güncel kurda 2 saat daha çalışıp yama alacak parayı mı oyunla yan yana tutuyorsun? Diyelim tr dışında dil bilmiyorsun. Tr yama olmazsa o oyunu nasıl oynayacaksın? Oyun 68 yama 150 tl olsun paşa paşa vereceksin oyunu oynamak için.

The Semih

80+ Silver
68 TL oyun 35 TL yama. Normal değilmi dönemin en iyi oyunlarını 103 TL'ye oynuyorsun. Oyunu alacak paran var peki. Güncel kurda 2 saat daha çalışıp yama alacak parayı mı oyunla yan yana tutuyorsun? Diyelim tr dışında dil bilmiyorsun. Tr yama olmazsa o oyunu nasıl oynayacaksın? Oyun 68 yama 150 TL olsun paşa paşa vereceksin oyunu oynamak için.
İşte bu böyle yanıtlar istiyorum hocam. Hepimiz buraya bilgi öğrenmek için gelmiyor muyuz benim bilmediğim veya atladığım şeyleri sen yazarak beni aydınlatabilirsin bu forumun amaçı bu değilmi bana burda alttan laf sokarak yanıt yazıyolar sanki 5 yaşındayım adam bana masal anlatıyor.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
İşte bu böyle yanıtlar istiyorum hocam. Hepimiz buraya bilgi öğrenmek için gelmiyor muyuz benim bilmediğim veya atladığım şeyleri sen yazarak beni aydınlatabilirsin bu forumun amaçı bu değilmi bana burda alttan laf sokarak yanıt yazıyolar sanki 5 yaşındayım adam bana masal anlatıyor.
Sıkıntı yok hocam boş boş tartışmayada. Anlayacağın herşeyi anlamışsındır diye umuyorum :)

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,019
İsim
Turuncu Keskin
Sana kendi dilini değil, emeğini satıyor. 2 tane yama aldım TG yamadan, kaliteli fazlasıyla iyiler bu konuda.

The Semih

80+ Silver
ya nolur gitme ağlarım
Tamam kalıyorum üzülme
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıkıntı yok hocam boş boş tartışmayada. Anlayacağın herşeyi anlamışsındır diye umuyorum :)
Anladım hocam. Ben Call of duty oyunlarını çok seviyorum her oyunun yamasına ayrı ayrı 35 TL vermekde istemiyorum. Eğer Call of duty oyunlarını Bundle Türkçe olarak 35 TL yapsaydı direkt alırdım.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Çağatay Baybars
Call Of Duty WW2 satın aldım dün akşam oyunu indirdim daha önce ücretsiz türkçe yamasını kurmuştum.Yama şuanda 35 TL ye satılıyor.Arkadaşlar tamam emek felan diyoruzda kendi dilimizi parayla satıyorlar ben bu saçmalığa protesto edilmesini istiyorum Yapay zeka çeviriler çoğalırken parayla yama satmak nedir.

Fiyat saçmalığını kıyaslayın. Oyunla aynı fiyata satıyorlar neredeyse.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Bilader senin gibiler yüzünden bu işi hakkıyla yapan insanlar azalıyor. Makine çeviri dediğin şey deyimleri falan doğru dürüst çeviremez. Bundan dolayı hala el ile yapılanlar en iyisi. 100 yıl geçse hala el ile yapılan yamalar en iyisi olacak ve el ile çeviri yapmak çok zahmetli. Gerek tool gerek diğer faktörler (Hex çevirileri saymıyorum bile.) Hatta senin için doğru dürüst çevirmenlere örnek vermek gerekirse rewold20 ve adol125 var.

https://sinnerclownceviri.com/ gerek yok bu adamlar piyasaya hakim oluyor
Bok gibi yama yapan ekiplerden. Git Psychonauts oyunun çevirisine bak.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
umut şahin
Düşünceleriniz için sağolun kendi düşüncem 3 saatlik oyun için 1 kerelik oynanan oyun için 35 TL yama almak mantıksızdı bunu belirtmek istedim.

35 TL ye gamepass almaya karar verdim :) Technopate geçme vakti gelmiş
knkm o zaman sana oyunun sunduğu dili kullanacaksın buraya gelip konu açıp arkadaşlarımız gelip adamın hakkı para isteyebilir diyince ise buranın vakti doldu ben şuraya geçeyim en ufak karşı çıkılmada pesediyorsun ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Çağatay Baybars
Tamam kalıyorum üzülme

Anladım hocam. Ben Call of duty oyunlarını çok seviyorum her oyunun yamasına ayrı ayrı 35 TL vermekde istemiyorum. Eğer Call of duty oyunlarını Bundle Türkçe olarak 35 TL yapsaydı direkt alırdım.
Bilader gel bir iddiaya girelim. Sen bana düzgün 3 saatlik bir oyunun çevirisini yap anında 200tl ibanına para atacağım. Burda milletin emeğine sallayıp diğer forum üyeleri seni yerin dibine sokunca kaçmak olmaz.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Forget
Call Of Duty WW2 satın aldım dün akşam oyunu indirdim daha önce ücretsiz türkçe yamasını kurmuştum.Yama şuanda 35 TL ye satılıyor.Arkadaşlar tamam emek felan diyoruzda kendi dilimizi parayla satıyorlar ben bu saçmalığa protesto edilmesini istiyorum Yapay zeka çeviriler çoğalırken parayla yama satmak nedir.

Fiyat saçmalığını kıyaslayın. Oyunla aynı fiyata satıyorlar neredeyse.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
LAN OYUNU BUGÜN ALMİSTİM

imamim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed Emin Hamamcı
Konuyu hortlatıyorum ama merakımdan soruyorum. Oyunçeviri ekibi vardı zamanında. COD Mw3'ün TR dublajını yapıp ücretsiz yayına koymuştu. Tamam emekleri var isterse ücretli koyar ama bu adamların yaptığı işten sonra ücretli TR yama görünce biraz garipsedim açıkçası. Kendimi bildim bileli TR çeviri amme hizmeti gibi bir şeydi, oyunceviri ekibi alıştırdı galiba bize bunu😄😄

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ
Konuyu hortlatıyorum ama merakımdan soruyorum. Oyunçeviri ekibi vardı zamanında. COD Mw3'ün TR dublajını yapıp ücretsiz yayına koymuştu. Tamam emekleri var isterse ücretli koyar ama bu adamların yaptığı işten sonra ücretli TR yama görünce biraz garipsedim açıkçası. Kendimi bildim bileli TR çeviri amme hizmeti gibi bir şeydi, oyunceviri ekibi alıştırdı galiba bize bunu😄😄
Aslında ücretli yama üyeliği sistemi güzel anonymousceviri bunu çok güzel yapıyor.
Ama oyun başı ücret ödeme aşırı saçma

Top Bottom