Neler Yeni

The Walking Dead Detaylı İnceleme (Oyun)

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
Resimler kendi ekran görüntülerimdir. Daha fazlası için

Sezon 1

Bu oyunu tek kelime ile özetlemek istiyorum ''Mükemmel''. Dolu karakterler, duygusal sahneler, yaptığınız seçimler, oyunun geçtiği mekanlar... Çok iyi. Fakat neredeyse sadece izliyoruz. Seçim yap izle bu kadar. Oynanışın az olması gerçekten canımı sıktı ama.

- Karakterler iyi yazılmış, tasarlanmış.
- Mekanlar ve olay örgüsü iyi.
- Duygular iyi yansıtılıyor.
- Oynanış çok az, can sıkıcı.
- Finali vasat. Hiç tahmin edilmeyecek bir olay.

- Bir bölümde Chuck'tan ayrılıyoruz ve ilerleyen bölümlerde kanalizasyonda cansız bedeni ile karşılaşıyoruz. İyi bir detay.
- Millet arabadan erzak aldı diye biz niye yargılanıyoruz ulan?
- Kardeşler bölümü çok iyi, ilk izlediğimde unutamamıştım.
- Son bölümde zombilerin arasından geçtiğimiz sahne çok iyi.

indir (2).jpg

indir (4).jpg

indir (3).jpg

Sezon 2

İkinci sezon Clem'in hikayesini güzel devam ettiriyor. Olay örgüsü gerçekten kaliteli. Diyaloglar iyi ve ilk sezon kadar olmasa da kaliteli cümleler, mizahlar bulunuyor. Fakat seçim yapma konusunda ilk oyunun çok gerisinde. Olaylar ve mekanlar kaliteli. Oyunun geçtiği ortamları beğendim. Karakterler dolu ve bir insan olduklarını hissedebiliyorsunuz. Sürekli merak ettim ve oynarken heyecanlandım. Sahneleri size iyi yansıtıyor. Duygular çok güzel işlenmiş. Sesler kaliteli. Sonuca gelirsek ilk oyunun hikayesini seven ve devamını merak eden bir kişi bunu bence kesin olarak oynamalı. Fakat siz oyunu seçimler için oynuyorsanız pek sizlik olmayabilir.

- 1. Sezon yaptığım seçimlere bağlı olarak ilk sezondan detaylar içeriyor.
- Yeni oynanış mekanikleri getirilmiş.
- Sahneler gerçekçi.
- Ana menüde ki müzikler ve görseller çok iyi.
- Olumlu veya olumsuz cevap verin fark etmiyor. (Bazı sahneler dışında)

- Kolumuza dikiş attığımız sahne çok iyi idi. Kendi kolumu tuttum.
- Clem çantasını açtığında görüyoruz ki sezon 1 de yaptığı çizimleri ve Lee'nin yırtık resmini hala saklıyor.
- En sonda Kenny'i vurdum. Basitçe ölüp gitmesini beklerken bayağı detaylı bir sahne idi.
- Sarah her işte bize ayak bağı olduğu için evde sıkıştığımız bölümde onu bıraktım. Ne hikmetse ben bıraktıktan sonra konuşmaya başladı. Ama beni cidden yaraladı o an ki çaresizce ''Clementine?'' diyişi.
- Jane oyuna çok güzel tat katmış.
- İlk oyunda ki gibi ekip ile zombilerin arasından geçme sahnesi var çok iyi yine.
- Kenny'nin psikopata bağlaması güzel fakat abartılmış kardeşim. Bir adam her boka mı delirir? Ama severim vurduğumda bile beni satmadı. İyi adamdı rahmetli.

indir (6).jpg

indir (7).jpg

indir (8).jpg

Sezon 3

İleride güncellenecek...

Final Sezonu

İleride güncellenecek...

Seriyi daha önce izleyerek bitirdim fakat şuan oynuyorum. Üçüncü sezona başladım. Sezonları oynayıp bitirince güncellemeler ve eklemeler yapcağm.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Sdza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ahmet Yasin
İlgilendiği Kategoriler
ASUS DUAL RX 6600 8GB - İNTEL CORE İ5 11400F - H510M-EPCle 4.0 - CORSAİR 8+8(3200Mhz) Cl16 - Corsair CV650 650W 80+ Bronze
The Wolf Among Us** indirime girsin alıcam unuttum indirimdeyken almayı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,125
Üyeler
140,773
Son üye
Deta
Top Bottom