Neler Yeni

THERMALTAKE TOUGHPOWER GF3 850W ARADA GELEN SES

lastdance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
Amazon Almanya üzerinden THERMALTAKE TOUGHPOWER GF3 850W PSU aldım. Kullanırken bir ses fark ettim arada nadiren de olsa geliyor çok ince bu PSU parçasının yaptığı bir görevden dolayı gelen bir ses midir yoksa bir arıza ile alakalı olabilir mi ? PSU içi hakkında pek fazla bilgim yok bu kadar da yüksek WATT ve korumaları olan PSU ilk kez alıyorum o yüzden belki içindeki bir parça arada çalışınca o ses geliyor olabilir diye düşündüm ve foruma konu açmaya karar verdim. Aynı modeli kullanan ve bu sesi alan ya da PSU hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? (Fan ile ilgili bir durum değil ve COİL WHİNE gibi de durmuyor)

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,919
İsim
Hasan

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,919
İsim
Hasan
qweşlöPOĞWQKE9QIW0EJO abi bu nasıl cevap olur öyle şeyler niye komik geldi bana bu.
Arada olur öyle işte takmamak lazım.

Arkadaş fan sesi değil demiş, coil whine gibi de değil demiş. Bizden sesi duymadan ne dememizi bekliyor ben anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gf3 serisi kullanıcısımısınız yoksa genel olarakmı verdiniz bu cevabı ?
Sistem düzgün çalışıyorsa ve çok rahatsız edici bi ses değilse çıkan ses bir sorun değildir.

lastdance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arada olur öyle işte takmamak lazım.

Arkadaş fan sesi değil demiş, coil whine gibi de değil demiş. Bizden sesi duymadan ne dememizi bekliyor ben anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem düzgün çalışıyorsa ve çok rahatsız edici bi ses değilse çıkan ses bir sorun değildir.
Sesi yakaladığım zaman ekleme yapıcam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,276
Üyeler
141,276
Son üye
alibeyyy
Top Bottom