Neler Yeni

TikTok Hakkındaki Düşünceleriniz

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,870
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Arkadaş merhaba, öncelikle sadece TikTok kullananlar yorum yapabilir mi, çünkü TikTok kullanmayanlar hemen uygulamayı kötülemeye başlayacak, gereksiz insanlar çıkıyor falan diyecek. Hayır, o sizin genellikle ne beğendiğinizle ve ne izlediğinizle alakalı bir şey.

TikTok kullanmadan önce bende ön yargılıydım. Kullanmak istemiyordum. Arkadaşlarım sürekli TikTok'tan video atıyordu. Bende Launcher'dan açıyordum o videoları ve çok kötü oluyordu. En azından uygulamadan açayım diye indirdim uygulamayı işte. Böyle başladı TikTok'a başlamam. Yani başlamam derken yine arkadaşlarım video falan atmazsa pek girmiyorum TikTok'a. İnsanın vaktini alıyor, yalnız bu diğer sosyal medya platformları için de geçerli.

Ben TikTok'ta şunu gördüm. Diğer sosyal medya platformlarından farklı olarak küfür yok ve insanlar birbirlerine karşı genel olarak saygılı davranıyorlar. Bu beni oldukça şaşırttı.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Kuralları katı cunku. Bı kufure direk ihlali basiyorlar mecbur edemiyorsun ama saygılı davranma kısmına katılmiyorum belkide sen iyi kısmına denk gelmişsin saygının s'si yok platformda

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
Dalga geçiyosunuz ama dalga geçtiğiniz herifler babanızın 1 yıllık maaşını 1 ayda kazanıyo çakal lvbelc5 falanda öyle dalga geçmeye devam onlarda babanızın 1 yıllık maaşını 1 ayda kazanmaya devam etsin ( tiktoktaki spastikler için geçerli değil bu yorum)

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaş merhaba, öncelikle sadece TikTok kullananlar yorum yapabilir mi, çünkü TikTok kullanmayanlar hemen uygulamayı kötülemeye başlayacak, gereksiz insanlar çıkıyor falan diyecek. Hayır, o sizin genellikle ne beğendiğinizle ve ne izlediğinizle alakalı bir şey.

TikTok kullanmadan önce bende ön yargılıydım. Kullanmak istemiyordum. Arkadaşlarım sürekli TikTok'tan video atıyordu. Bende Launcher'dan açıyordum o videoları ve çok kötü oluyordu. En azından uygulamadan açayım diye indirdim uygulamayı işte. Böyle başladı TikTok'a başlamam. Yani başlamam derken yine arkadaşlarım video falan atmazsa pek girmiyorum TikTok'a. İnsanın vaktini alıyor, yalnız bu diğer sosyal medya platformları için de geçerli.

Ben TikTok'ta şunu gördüm. Diğer sosyal medya platformlarından farklı olarak küfür yok ve insanlar birbirlerine karşı genel olarak saygılı davranıyorlar. Bu beni oldukça şaşırttı.

Siz ne düşünüyorsunuz?
Kendim kullanmadım ama Bir çok kişinin telefonu üzerinden bir gözüm çarpmadı değil.
Gördüğüm en saçma videoları gördüm :)
ayrıca yorumlar aynı,bir saygı vs yoktu

Tre-x

80+ Silver
Usta sende mi

Juiclair0

80+ Silver
Tiktokta çok farklı katmanlar var.
1-kaliteli mizah, cringe olmayan memeler
2-güzel akım çeken manitalar
3-engelli, dilenci, soytarılar, arabacılar, adanalılar, boş boş küfür edip birbirine sallayanlar
daha varda var ben 1 ve 2. katmandayım izlenme algoritmasına göre zamanla katmanlar değişiyor ben 3. katmandan kurtuldum...

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,338
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK

Siz ne düşünüyorsunuz?
Tiktok kullanıyorum şahsen güzel platform tiktok kullanmayan ve kötü yorum yapan arkadaşlarım eve gidince gizliden açıp izlediklerine yemin edebilirim

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
Discord
lisser1
Dalga geçiyosunuz ama dalga geçtiğiniz herifler babanızın 1 yıllık maaşını 1 ayda kazanıyo çakal lvbelc5 falanda öyle dalga geçmeye devam onlarda babanızın 1 yıllık maaşını 1 ayda kazanmaya devam etsin ( tiktoktaki spastikler için geçerli değil bu yorum)
Boş, en büyük linçi o çakal lvbel tayfa hakediyor hiç kusura bakma zaten sorun bu hiç bir yeteneği olmadan para kazanması ki kişiliğinden bahsetmiyorum bile o yabanci adama kufurler edip komikmis gibi videoya aldığı zamanları bilmiyorsun sanırım

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
Boş, en büyük linçi o çakal lvbel tayfa hakediyor hiç kusura bakma zaten sorun bu hiç bir yeteneği olmadan para kazanması ki kişiliğinden bahsetmiyorum bile o yabanci adama kufurler edip komikmis gibi videoya aldığı zamanları bilmiyorsun sanırım
her insan hata yapar sanki biz sütten çıkma ak kaşığız ayrıca yeteneği olmadan veya kötü iş yaparak ünlü olmadılar o kadar kolay olsaydı tüm türkiye ünlü olurıdu, insanlar tüm şarkılarını dinliyolar ama instada like almak için linç etmeyide unutmuyolar çok komik

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
Discord
lisser1
her insan hata yapar sanki biz sütten çıkma ak kaşığız ayrıca yeteneği olmadan veya kötü iş yaparak ünlü olmadılar o kadar kolay olsaydı tüm türkiye ünlü olurıdu, insanlar tüm şarkılarını dinliyolar ama instada like almak için linç etmeyide unutmuyolar çok komik
Her insan hata yapar ama bir insan özünde simariksa sonuna kadar da öyle olur. Hidra joker gibi insanlar sayesinde Türkçe rap bu konumdayken gelip bu isimlere bidi bidi rap diyip çakal sütlü çikolata ya da limonata diye lirik yazarsa kusura bakma dalganın babasını hakeder.
Neyse sen git marka isimleri duymaya devam et kanka. Ben dalgama devam edeceğim

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
Her insan hata yapar ama bir insan özünde simariksa sonuna kadar da öyle olur. Hidra joker gibi insanlar sayesinde Türkçe rap bu konumdayken gelip bu isimlere bidi bidi rap diyip çakal sütlü çikolata ya da limonata diye lirik yazarsa kusura bakma dalganın babasını hakeder.
Neyse sen git marka isimleri duymaya devam et kanka. Ben dalgama devam edeceğim
sende git hidra dinle 2499385 yılında da devam edersin ölüme inat dinlemeye hit parça çıkaramıyo çünkü

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
Selman
Bababımızın maaşını 1 ayda kazanması o insanı vasıflı, topluma yararlı biri yapmıyor ki. İçerikleri boşsa, kendisi boşsa dalga geçilir bu kadar basit. Tiktok zaten genel olarak böyle bir platform, oradaki insanların bu kadar çok para kazanması hakettikleri veya saygı duyulması gereken bir durum değil.

Top Bottom