Neler Yeni

TikTok Hakkındaki Düşünceleriniz

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
Her insan hata yapar ama bir insan özünde simariksa sonuna kadar da öyle olur. Hidra joker gibi insanlar sayesinde Türkçe rap bu konumdayken gelip bu isimlere bidi bidi rap diyip çakal sütlü çikolata ya da limonata diye lirik yazarsa kusura bakma dalganın babasını hakeder.
Neyse sen git marka isimleri duymaya devam et kanka. Ben dalgama devam edeceğim
sosyal medya popüler kültür işte üstad müstad dr fuchs falan demeye devam bi arada burak oyunda vardı herkes burak oyunda yapıyo ama kimse dinlemiyo izlemiyo çok komik valla öyle yapınca hawalı oldcu olmuyosunuz

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
sende git hidra dinle 2499385 yılında da devam edersin ölüme inat dinlemeye hit parça çıkaramıyo çünkü
Doğruları dinlemek istersem sayın türk dinlerim, ezilmiş çocuklar dinlerim.
Hit şarkı dinlemek istersem baneva dinlerim, motive dinlerim, fredd dinlerim, ama bu ucubeleri dinlemem
Mesaj otomatik birleştirildi:

sosyal medya popüler kültür işte üstad müstad dr fuchs falan demeye devam bi arada burak oyunda vardı herkes burak oyunda yapıyo ama kimse dinlemiyo izlemiyo çok komik valla öyle yapınca hawalı oldcu olmuyosunuz
O popüler kültür kolelerinden birisi de sensin kanka. İstersen playlistimi atayım sadece Dr fuchsdsn kaç tane şarkı var. New schoolda dinlerim, old school dinlemem beni havalı falan yapmıyor ben oldschoolu tercih ediyorum. Sen bunu havalı olmak diye görüyorsan bu senin mantiksizligin

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,870
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Her insan hata yapar ama bir insan özünde simariksa sonuna kadar da öyle olur. Hidra joker gibi insanlar sayesinde Türkçe rap bu konumdayken gelip bu isimlere bidi bidi rap diyip çakal sütlü çikolata ya da limonata diye lirik yazarsa kusura bakma dalganın babasını hakeder.
Neyse sen git marka isimleri duymaya devam et kanka. Ben dalgama devam edeceğim
TikTok'tan bahsediyoruz, rapciler nereden çıktı?
Hem Çakal gibiler T-rap yapıyor. Hidra ve Joker gibiler rap yapıyor. İkisini karşılaştırmak hata.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
TikTok'tan bahsediyoruz, rapciler nereden çıktı?
Hem Çakal gibiler T-rap yapıyor. Hidra ve Joker gibiler rap yapıyor. İkisini karşılaştırmak hata.
Valla bilmiyorum o konuya nasi geldik, tiktoktan bahsediyorken yok çakal babamızın 1 aylık maaşını 1 günde kazanıyor falan diye yorum attı arkadaş ordan konu açıldı. Diğer konuya gelirsek karşılaştırma yok zaten, farklı türde yapıyor ikisi de. ben çakalın bidi bidi rapciler demesine kıl oldum

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Dalga geçiyosunuz ama dalga geçtiğiniz herifler babanızın 1 yıllık maaşını 1 ayda kazanıyo çakal lvbelc5 falanda öyle dalga geçmeye devam onlarda babanızın 1 yıllık maaşını 1 ayda kazanmaya devam etsin ( tiktoktaki spastikler için geçerli değil bu yorum)
O zaman onlyfans açanlar da ultra başarılı falan mı

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, Linux, Gitar, Müzik, Resim, Pc farkettim de baya da varmış.
Faydalı içerikler hariç dünyanın en saçma insanlarının bulunduğu hatta "-lan böyle insanlar cidden var mı dünyada" diyeceğiniz türkden bir sosyal medya platformu

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Düşük takipçili Güzel kızların tiktok hesaplarını takip etmek için kullanıyorum. Onlara danışmanlık falan yapıyorum. Öyle işte
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşük takipçili Güzel kızların tiktok hesaplarını takip etmek için kullanıyorum. Onlara danışmanlık falan yapıyorum. Öyle işte
200-300 tane böyle kız bulup Tr ye kazandırdık Allahın izniyle.
(!)

Son düzenleme:

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
şarkıcı , yayıncı ile p**** sektörü bir mi :D nedemek istediğimi anlayıpta hala laga luga yapmayın
Onu mu diyorum işi kötü yapanlar sırf toplum seviyor diye para kazanıyorsa başarılı mı olmuş oluyor? Toplumun ne sevdiği önemli değil o zaman sana göre akpye çoğunluk oy veriyor = haklılar , başarılılar falan. Ülkede akılsız çok olduğundan bunlar büyüyor.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
SANANE
TikTok izlemeyi sevmememin sebebi: Ultra cringe insanlar.
FAKAT
Harbiden işinin ehli çok insan var. Eğlenilip bilgi edinilebilir.

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,589
İsim
Memati Baş
şöyle söyleyeyim iyi kullanırsan iyi ama kullanmazsan güzelim diziyi bile mahvedebiliyorlar.

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,590
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Arkadaş merhaba, öncelikle sadece TikTok kullananlar yorum yapabilir mi, çünkü TikTok kullanmayanlar hemen uygulamayı kötülemeye başlayacak, gereksiz insanlar çıkıyor falan diyecek. Hayır, o sizin genellikle ne beğendiğinizle ve ne izlediğinizle alakalı bir şey.

TikTok kullanmadan önce bende ön yargılıydım. Kullanmak istemiyordum. Arkadaşlarım sürekli TikTok'tan video atıyordu. Bende Launcher'dan açıyordum o videoları ve çok kötü oluyordu. En azından uygulamadan açayım diye indirdim uygulamayı işte. Böyle başladı TikTok'a başlamam. Yani başlamam derken yine arkadaşlarım video falan atmazsa pek girmiyorum TikTok'a. İnsanın vaktini alıyor, yalnız bu diğer sosyal medya platformları için de geçerli.

Ben TikTok'ta şunu gördüm. Diğer sosyal medya platformlarından farklı olarak küfür yok ve insanlar birbirlerine karşı genel olarak saygılı davranıyorlar. Bu beni oldukça şaşırttı.

Siz ne düşünüyorsunuz?
Sanılanın aksine siz ne izler ve beğenirseniz karşınıza o tür şeyler çıkıyor benimkinde spor F1 ve kızlar var ayrıca küfür gibi şeylerden direkt ihlal yiyorsunuz ben izlerken keyif alıyorum insanların ön yargısını anlayabilmiş değilim

CemSultan01

80+ Bronze
Olumlu düşünmüyorum
Arkadaş merhaba, öncelikle sadece TikTok kullananlar yorum yapabilir mi, çünkü TikTok kullanmayanlar hemen uygulamayı kötülemeye başlayacak, gereksiz insanlar çıkıyor falan diyecek. Hayır, o sizin genellikle ne beğendiğinizle ve ne izlediğinizle alakalı bir şey.

TikTok kullanmadan önce bende ön yargılıydım. Kullanmak istemiyordum. Arkadaşlarım sürekli TikTok'tan video atıyordu. Bende Launcher'dan açıyordum o videoları ve çok kötü oluyordu. En azından uygulamadan açayım diye indirdim uygulamayı işte. Böyle başladı TikTok'a başlamam. Yani başlamam derken yine arkadaşlarım video falan atmazsa pek girmiyorum TikTok'a. İnsanın vaktini alıyor, yalnız bu diğer sosyal medya platformları için de geçerli.

Ben TikTok'ta şunu gördüm. Diğer sosyal medya platformlarından farklı olarak küfür yok ve insanlar birbirlerine karşı genel olarak saygılı davranıyorlar. Bu beni oldukça şaşırttı.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Top Bottom