Neler Yeni

TİKTOK'UN YASAKLANMASI İÇİN KONU MECLİSE TAŞINACAK! (İNŞALLAH)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,795
İsim
Burak Karadağ

Müstehcen videolar, ilginç para-bağış toplama yöntemleri nedeniyle tartışmaların odağına yerleşen TikTok'un Türkiye temsilcileri, kapatılma isteği ile TBMM'ye davet edilecek.​

"VAATLER YERİNE GETİRİLMEDİ, KIŞKIRTICILIK YAPILIYOR"​

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, geçen sene aralık ayında Meclis'te dinledikleri TikTok temsilcilerinin Komisyon'a verdikleri cevaplarla uygulamaları arasında farklılıklar olduğunu ve verdikleri vaatleri yerine getirmediklerini belirterek, "TikTok temsilcilerini tekrar Meclis'e çağıracağız." dedi. Yayman, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nden önce sosyal medya platformları üzerinden yapılan dezenformasyonlara işaret ederek, bu platformlarda sokak hayvanları, sığınmacılar, ekonomi ve hayat pahalılığı üzerinden bir kışkırtıcılık yapıldığını söyledi.

"HALKIMIZDA 'KAPATILMASINI İSTİYORUZ' DİYOR"​

"TÜRKİYE'NİN TROL AKIL TUTULMASINA TESLİM OLMASINA MÜSADE ETMEYECEĞİZ"​

1713955538106.png

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Kadir

Müstehcen videolar, ilginç para-bağış toplama yöntemleri nedeniyle tartışmaların odağına yerleşen TikTok'un Türkiye temsilcileri, kapatılma isteği ile TBMM'ye davet edilecek.​

"VAATLER YERİNE GETİRİLMEDİ, KIŞKIRTICILIK YAPILIYOR"​

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, geçen sene aralık ayında Meclis'te dinledikleri TikTok temsilcilerinin Komisyon'a verdikleri cevaplarla uygulamaları arasında farklılıklar olduğunu ve verdikleri vaatleri yerine getirmediklerini belirterek, "TikTok temsilcilerini tekrar Meclis'e çağıracağız." dedi. Yayman, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nden önce sosyal medya platformları üzerinden yapılan dezenformasyonlara işaret ederek, bu platformlarda sokak hayvanları, sığınmacılar, ekonomi ve hayat pahalılığı üzerinden bir kışkırtıcılık yapıldığını söyledi.

"HALKIMIZDA 'KAPATILMASINI İSTİYORUZ' DİYOR"​

"TÜRKİYE'NİN TROL AKIL TUTULMASINA TESLİM OLMASINA MÜSADE ETMEYECEĞİZ"​

Alıntıyı görüntüle
Daha öncede böyle şeyler çok gördük hala açık ama

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,020
İsim
Hacı
Kapatılması gerek.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,078
İsim
uwu
inşallah yasaklanır içerik çekenlerin % 95 geri kafalı üstüne bide terorist dolu bide ATAMIZA hakaret edenler ve bunları destekleyen beyinsizler var .

babam gibi ortaokul mezunu olup tarih bilgisi sıfır ama orda burda ATATÜRK gibi bir lideri vatan haini olduğuna inanacak kadar geride kalmış bir kafası var . Bi ara beni yine Kuran kursu konusu oldu kaç kere yüzüne de söyledim hatta bi ara neymiş süleymancılarda bi hoca bişey mi ne demiş bende Kuran-ı Kerimin dışına inanmıyorum dedim diye bana gavur bile diyen bir teyzem var ( para saymayı bile bilmiyor ama o kadar para nasıl var hala aklım almıyor)

biraz patlıyorum bu konularda özellikle konu ATAM olunca

maury

80+
Nerde ahlak, nerde terbiye, nerde edep, nerde link?
Link atamam :D
Yüzünü göstermiyor. Ama evin boyasını, mobilyasını, ıvırını zıvırını çok iyi biliyorum. Kocası 3. vardiya işe gidince açıyor sadece. Çocukları uyutup geçiyor yatak odasına. Sesini değiştirip sohbet ediyor önce. Sonra para yağınca açıyor malını. Ama kasa çok sağlam hacı. Öyle böyle değil. Kocası öküz olmasa durumdan bahsederim ama bildiğin mağara adamı.
Yaklaşık 6-7 aydır devam ediyor.
Bir süre daha açık kalsın tiktok çok zevkli oluyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,795
İsim
Burak Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
inşallah yasaklanır içerik çekenlerin % 95 geri kafalı üstüne bide terorist dolu bide ATAMIZA hakaret edenler ve bunları destekleyen beyinsizler var .

babam gibi ortaokul mezunu olup tarih bilgisi sıfır ama orda burda ATATÜRK gibi bir lideri vatan haini olduğuna inanacak kadar geride kalmış bir kafası var . Bi ara beni yine Kuran kursu konusu oldu kaç kere yüzüne de söyledim hatta bi ara neymiş süleymancılarda bi hoca bişey mi ne demiş bende Kuran-ı Kerimin dışına inanmıyorum dedim diye bana gavur bile diyen bir teyzem var ( para saymayı bile bilmiyor ama o kadar para nasıl var hala aklım almıyor)

biraz patlıyorum bu konularda özellikle konu ATAM olunca
Bir ülkeyi bitirmek istiyorsanız tank, tüfek, silaha gerek yok.
Eğitim bir ülkenin temelini oluşturur, eğitimi yok edersen geleceğini, her şeyini batırırsın. Aynı şekil tarih ve dil içinde geçerli ve maalesef bu konuda başarılılar. Ahlak, saygı, sevgi, zeka, adalet, ekonomi, ülke gelişimi, karakter, kişilik vb her şeyi çok detaylıca kapsar. Bak! ülkenin eğitim sistemi çok rezil niye peki? Türkiye büyük bir hedef ve dıştan öte içimizdekiler kemirerek ülkeyi zedeliyorlar.Hepsi bunun için görevlendirilmiş kuklalar.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,214
İsim
Lokman Doğan
Tiktok kapatılsa başka platforma geçerler yani önlem almak için şu canlı yayinlarda para toplama işine bi el atsalar

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Link atamam :D
Yüzünü göstermiyor. Ama evin boyasını, mobilyasını, ıvırını zıvırını çok iyi biliyorum. Kocası 3. vardiya işe gidince açıyor sadece. Çocukları uyutup geçiyor yatak odasına. Sesini değiştirip sohbet ediyor önce. Sonra para yağınca açıyor malını. Ama kasa çok sağlam hacı. Öyle böyle değil. Kocası öküz olmasa durumdan bahsederim ama bildiğin mağara adamı.
Yaklaşık 6-7 aydır devam ediyor.
Bir süre daha açık kalsın tiktok çok zevkli oluyor :D
evlerine git (opsiyonel)

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
ismail
Denetleseler daha kolay olur.

Top Bottom