Neler Yeni

Tipimde bir problem mi var?

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Hazer
Arkadaşlar selamlar kısaca merakımdan bir şey sormak istiyorum tipim de bir problem mi var? Yani özgüvenim yüksek bakımlıyım vücut geliştiriyorum eğlenceli adrenalin macera dolu bir karakterim var ama hem insta da hem date app'lerde geri dönüş alamıyorum sebebi ne çözemedim hep beraber bir tartışalım çok kafama oturdu bu soru.

Son düzenleme:

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Hazer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ronaldinho’ya değil de kendinize adabımuaşeret dersi verebilirsiniz; ödül olarak.

Bir de “de, da” kuralını unutmayın. :)
Arkadaşlar ben kendim ile alakalı bir soru soruyorum meraken ego için değil siz burada Türkçe dersi vermeye çalışıyorsunuz konuya yorum yapmak yerine usulca çıkıp gidebilirsiniz benim neyi nasıl yazdığım sizi ilgilendirmiyor, Ha ama ben millete -de -da eklerini doğru kullanmayı öğreteceğim diyorsanız Technopat foruma başvuru yapın "Moderator" olarak orada gönüllü çalışırsınız. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kenan
Arkadaşlar ben kendim ile alakalı bir soru soruyorum meraken ego için değil siz burada Türkçe dersi vermeye çalışıyorsunuz konuya yorum yapmak yerine usulca çıkıp gidebilirsiniz benim neyi nasıl yazdığım sizi ilgilendirmiyor, Ha ama ben millete -de -da eklerini doğru kullanmayı öğreteceğim diyorsanız Technopat foruma başvuru yapın "Moderator" olarak orada gönüllü çalışırsınız. :)
Recep’in gidişi sonrası orayla işim kalmadı. :)

Ben size aslında “arkadaş size sertçe giriş yapmış” ama “aynı sertlikte” cevap vermişsiniz. Yanlışınızı ya da dalgınlığınızı kabul edip, karşı tarafı üslubu için uyarabilirdiniz. Demek istemiştim.

İkili ilişkilerde tek kriter dış görünüş olsaydı; memleket nüfusu 20 milyonda kalırdı. :)

Yani şunu demek istiyorum. Tavır, hal, hareket, duruşun sağladığı özgüven dış görünüşle değil, karakterle öne çıkarılmalı. Yoksa Survivor Yunus Emre’de çok yakışıklı adam. Bu arada karakterinize bir yorum yapmıyorum yanlış anlaşılmasın, kadınlar bazı şeyleri sezer; bundan bahsediyorum.

Not: Yunus Emre adamdır.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Berat fatih

Kara*

80+ Silver
kızların g*tü havada olduğunu unuttun galiba kanka takılmak istedikleri kişi sen değilsen istediğini yap yine etki etmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
kızların g*tü havada olduğunu unuttun galiba kanka takılmak istedikleri kişi sen değilsen istediğini yap yine etki etmez
Hocam siz öyle diyince bizim Samsun'un Amazon kadınları geldi aklıma XD

1715581126592.png

Golf 4 R32

80+ Silver
Arkadaşlar selamlar kısaca merakımdan bir şey sormak istiyorum tipim de bir problem mi var? Yani özgüvenim yüksek bakımlıyım vücut geliştiriyorum eğlenceli adrenalin macera dolu bir karakterim var ama hem insta da hem date app'lerde geri dönüş alamıyorum sebebi ne çözemedim hep beraber bir tartışalım çok kafama oturdu bu soru.

Fotoğraf: https://hizliresim.com/bbnwoaj
sence bi problem yok mu?
saçları boyatma ve kısalt bide makyaj mı yapıyosun yüzün bembeyaz. su ve sabun dışında yüzünde bişey kullanma tamamsın

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ömer
Saçlar boyalı uzun anime tarzı değişik kafa yukarı kalkmış cilveli ergen kız fotosu gibi filtre mi makyaj mı var belli değil. Date app ve insta gibi yerlerden manita kovalamak da erkek adama neyse tuhaf geliyor biraz ama devir değişti artık derseniz de bir şey diyemem size kalmış.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,322
İsim
Lokman Doğan
saç stilini değiştir bro

Top Bottom