Neler Yeni

Titanfall 2 Sunucuları Tekrar Aktif Mi?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,020
İsim
Abdullah Aydoğdu

Az önce bu bloğa rastladım ve inanamadım. Eskiden 80-90 saat civarı Online takılmıştım bu oyunda, inanın çok zevkliydi. Şimdi Steam DB'ye girip baktım 18.5k Online gözüküyor.
Twitch'te de 6.3 bin izleyicisi var. Steam'de ise şu an 20 TL oyun ve 1.5 saat sonra indirim bitiyor. Son kez bu fiyattan alıyor olabilirsiniz. Oyun sadece Online değil, aynı zamanda gerçekten kaliteli bir hikaye moduna da sahip.
Eskiden 1 yıllık EA Play aboneliğim varken oynamıştım, şimdi de satın aldım hazır bedavayken.
1695050888517.png

phopshen

80+ Bronze
Bu oyunu ben de istiyorum ama 2gb vram isteği yüzünden açmaz benimki. Geforce nowdan oynarım dedim geforce nowda da yok. Çok kararsızım. Alsam oynayamıyorum süs olarak duracak

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,555
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

Az önce bu bloğa rastladım ve inanamadım. Eskiden 80-90 saat civarı Online takılmıştım bu oyunda, inanın çok zevkliydi. Şimdi Steam DB'ye girip baktım 18.5k Online gözüküyor.
Twitch'te de 6.3 bin izleyicisi var. Steam'de ise şu an 20 TL oyun ve 1.5 saat sonra indirim bitiyor. Son kez bu fiyattan alıyor olabilirsiniz. Oyun sadece Online değil, aynı zamanda gerçekten kaliteli bir hikaye moduna da sahip.
Eskiden 1 yıllık EA Play aboneliğim varken oynamıştım, şimdi de satın aldım hazır bedavayken.
Alıntıyı görüntüle
Oyun neden apexin aynısı?

• Beğen

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,020
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu oyunu ben de istiyorum ama 2gb vram isteği yüzünden açmaz benimki. Geforce nowdan oynarım dedim geforce nowda da yok. Çok kararsızım. Alsam oynayamıyorum süs olarak duracak
2gb vram da yoksa yapacak bir şey yok hocam. Oyunun optimizasyonu çok iyi. Intel Pentium işlemciyle oynuyordum ben bu oyunu.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,664
İsim
MehmedVII
Her şey vram değil. Oyunun optimizasyonu iyi. Benim tost makinesinde bile 40 fps veriyor

phopshen

80+ Bronze
Mağazada oyun hakkındaki incelemelerin çoğunluğu 5 20 saat falan oynamış sonra oynamamışlar. Öyle bir oyun mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her şey vram değil. Oyunun optimizasyonu iyi. Benim tost makinesinde bile 40 fps veriyor
Oha 40 fps çok iyi

• Beğen

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,020
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mağazada oyun hakkındaki incelemelerin çoğunluğu 5 20 saat falan oynamış sonra oynamamışlar. Öyle bir oyun mu

Oha 40 fps çok iyi
Bu oyun hem Online hem de hikaye moduyla öne çıkan bir oyun. Kimisi hikaye modu için satın alıyor, kimisi Online.
Benim Steam'de 52 saat var, EA'de de 30-40 saat rahat vardır. 80-90 saat kadar oynadım bu oyunu.
Hikayesi de güzel, Online modu da. İstersen incelemelerini izleyebilirsin.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,318
İsim
Kaan
Oyun neden apexin aynısı?
aynı yapımcı zaten
birde bu apexten önce çıktı galiba.

Ben bir ara bu oyunu baya oynuyordum ama tek oynadığım için sıkılıyordum tekrar başlanır mı acaba

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,020
İsim
Abdullah Aydoğdu
aynı yapımcı zaten
birde bu apexten önce çıktı galiba.

Ben bir ara bu oyunu baya oynuyordum ama tek oynadığım için sıkılıyordum tekrar başlanır mı acaba
Başlanır. Acayip Hypelandı şu an oyun. 20k onlinesi var şu anda sadece steamde.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,020
İsim
Abdullah Aydoğdu
Aynı kişiye aynı cevabı 5 kere verdik bence artık anlamıştır arkadaşlar :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,302
Üyeler
158,078
Son üye
geblo60
Top Bottom