Neler Yeni

Yardım TKL Hot Swap Kablosuz Klavye Öneri

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
efe

Bir kaç gündür bu tarz klavyelere bakıyorum fiyatını yok sayarsak aslında azoth hoşuma gitti onun gibi ekranı olan ( ses açma kapma tekeri de olursa daha iyi olur ) bir klavye arıyorum genel olarak bir liste yaptım bazıları yurt dışı olduğu için nereler güvenilir almaya değer mi bazıları amazonda var en azından bir sorun olursa muhatap bulmak kolay olur veya daha iyi bir önerisi olan varsa mesela komple custom olarak neler yapabilirim. Bunların hangileri iyi veya kötü kullanan var mı switchleri nasıldır. Aklımda Red switch var sesiz veya yakın blu tarzı istemiyorum. 4.000 5.000 tl civarı bir bütçe ayıra bilirim.​

VGN GAMEPOWER RK86 Kablosuz​

Blitzwolf BW-KB3​

AJAZZ AK820 PRO​

Akko 3087DS Ocean Star​

VGN X68​

Darmoshark Top75​

Epomaker EP64​

SteelSeries Apex Pro TKL Wireless ( Biraz Pahalı )​

Asus ROG AZOTH ROG ( Biraz Pahalı )​

EPOMAKER RT100 ( Tr de Yok)​

SKYLOONG GK87 PRO ( Tr de Yok)​

FEKER K75 ( Tr de Yok)​

Skyloong GK75 ( Tr de Yok)​

Akko 3098 Neon (TKL DEĞİL)​

Havit Gamenote KB884L ( Kablolu)​

Palo DAYI

80+ Gold
AJJAZ AK 992 TKL DEGIL AMA KENDIM KULLANIYORUM ONERIRIM

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe

Bir kaç gündür bu tarz klavyelere bakıyorum fiyatını yok sayarsak aslında azoth hoşuma gitti onun gibi ekranı olan ( ses açma kapma tekeri de olursa daha iyi olur ) bir klavye arıyorum genel olarak bir liste yaptım bazıları yurt dışı olduğu için nereler güvenilir almaya değer mi bazıları amazonda var en azından bir sorun olursa muhatap bulmak kolay olur veya daha iyi bir önerisi olan varsa mesela komple custom olarak neler yapabilirim. Bunların hangileri iyi veya kötü kullanan var mı switchleri nasıldır. Aklımda Red switch var sesiz veya yakın blu tarzı istemiyorum. 4.000 5.000 TL civarı bir bütçe ayıra bilirim.​

VGN GAMEPOWER RK86 Kablosuz​

Blitzwolf BW-KB3​

AJAZZ AK820 PRO​

Akko 3087DS Ocean Star​

VGN X68​

Darmoshark Top75​

Epomaker EP64​

SteelSeries Apex Pro TKL Wireless ( Biraz Pahalı )​

Asus ROG AZOTH ROG ( Biraz Pahalı )​

EPOMAKER RT100 ( Tr de Yok)​

SKYLOONG GK87 PRO ( Tr de Yok)​

FEKER K75 ( Tr de Yok)​

Skyloong GK75 ( Tr de Yok)​

Akko 3098 Neon (TKL DEĞİL)​

Havit Gamenote KB884L ( Kablolu)​

Bu bütçe ile custom klavye toplayabilirsin.
Skyloong spartan edition da güzel klavye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Custom için hiç bilgim yok hangi switch markasını iyi keycaps olarak hangi marklar iyi . Nerden başlamam lazım kablosuz ve ekranlı bir şey istiyorum bunlarla ilgili bir rehber varsa ya da burada bilen biri yardımcı olursa custom toplaya bilirim.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe
Custom için hiç bilgim yok hangi switch markasını iyi keycaps olarak hangi marklar iyi . Nerden başlamam lazım kablosuz ve ekranlı bir şey istiyorum bunlarla ilgili bir rehber varsa ya da burada bilen biri yardımcı olursa custom toplaya bilirim.

Veya;
Keycap kafana göre ayarlayabilirsin.
Skyloong spartan iyi ama pahalı ürün.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
SKYLOONG GK87 PRO Spartan alıp keycaps değiştire bilirim üzerinde ki Glacier Red Switch nasıl acaba . Üzerinde ki ekrana istediğimizi koyabiliyor muyuz acaba

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,722
İsim
kilan embappe

oliveforge99

80+ Silver
VXE ATK68 fenasal bir klavye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cazip bir yanını göremedim? Akko nün klavyeleri varken neden alayım?

Akkon’nun kıyaslanan ürünleri hem daha pahalı, hem malzemesi polikarbon ya da plastik hem de bataryaları daha genelde daha küçük. Sadece aliminyum cnc bir klavye olması bile çok ciddi avantaj. Yeterli mi?

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel
VXE ATK68 fenasal bir klavye.

Alüminyum yazıyor doğruysa düşünülebilir sanki.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,722
İsim
kilan embappe
Alüminyum yazıyor doğruysa düşünülebilir sanki.
Yok dusunulmez.

Akkon’nun kıyaslanan ürünleri hem daha pahalı, hem malzemesi polikarbon ya da plastik hem de bataryaları daha genelde daha küçük. Sadece aliminyum cnc bir klavye olması bile çok ciddi avantaj. Yeterli mi?
Yok. Akkonun switchleri ile Atack Shark switchini bir tutamassin, akko klavyeleri kasaları aşırı üst düzey kalite alüminyum da feci iyi his verir ama akko yu küçümseme bence, çünkü belli kullanmamışsın. Ve aynı fiyat

Çoğu akko klavyede 4000mah batarya var sen hangi düşük bataryadan bahsediyorsun?

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel
Yok dusunulmez.

Yok. Akkonun switchleri ile Atack Shark switchini bir tutamassin, akko klavyeleri kasaları aşırı üst düzey kalite alüminyum da feci iyi his verir ama akko yu küçümseme bence, çünkü belli kullanmamışsın. Ve aynı fiyat

Çoğu akko klavyede 4000mah batarya var sen hangi düşük bataryadan bahsediyorsun?
3087 yerine 5087 çok daha mantıklı hocam. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0CJJRP33S/ref=ox_sc_act_title_1?smid=AJJW1W45HAUSR&psc=1 Hem hotswap hem 3 mod üstüne aynı fiyat.

Top Bottom