Neler Yeni

Yardım Tlauncher Gibi Launcherlara Nasıl Mod Kurabilirmiyim?

Doruk1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Doruk Emir Güngör
Merhaba öncelikle ülkemiz malum oyun fiyatları çok pahalı benimde daha önce hiç bilgisayar deneyimim olmadı ve YouTubedan izleye izleye Tlauncher indirdim fakat ben buna mod nasıl kurulur yada nerden indirip kuracağım bilmiyorum araştırdım fakat bulamadım yardım edecek varmı

Mr.HigiTana

80+ Bronze
Öncelikle Fabric veya Forge indirmen gerekiyor. (Eğer fabric indirdiysen fabric modlarını, forge indirirsen forge modlarını yükleyebilirsin.) Tlauncher'dan indirmeni tavsiye etmiyorum, şu linklerden Fabric veya Forge indirebilirsin, bu tamamen senin hangi modları yükleyeceğine bağlı. Bu dediğim iki eklentiden birini indirince Tlauncher'ın isim yazma yerinin sağında olan sürüm seçme yerinden indirdiğin eklentiyi seçmen gerekiyor. Ardından istediğin modları indirip oyunun ana dizinine girip "Mods" klasörüne atman gerekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıyetten Tlauncher'ı kesinlikle tavsiye etmiyorum, zamanında ismi casus yazılım diye çıkmıştı. Sklauncher tavsiyemdir. Takıldığın yerde soru sormaktan çekinme.

Gene de Tlauncher'dan oynamak istiyorsan "Enter the Game" butonunun sağında TLMODS diye bir kısım var. Orada da hazır modpackler oluyor, onları da indirip oynayabilirsin (Hexxit vs.)

Son düzenleme:

Doruk1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Doruk Emir Güngör
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle Fabric veya Forge indirmen gerekiyor. (Eğer fabric indirdiysen fabric modlarını, forge indirirsen forge modlarını yükleyebilirsin.) Tlauncher'dan indirmeni tavsiye etmiyorum, şu linklerden Fabric veya Forge indirebilirsin, bu tamamen senin hangi modları yükleyeceğine bağlı. Bu dediğim iki eklentiden birini indirince Tlauncher'ın isim yazma yerinin sağında olan sürüm seçme yerinden indirdiğin eklentiyi seçmen gerekiyor. Ardından istediğin modları indirip oyunun ana dizinine girip "Mods" klasörüne atman gerekiyor.

Ayrıyetten Tlauncher'ı kesinlikle tavsiye etmiyorum, zamanında ismi casus yazılım diye çıkmıştı. Sklauncher tavsiyemdir. Takıldığın yerde soru sormaktan çekinme.

Gene de Tlauncher'dan oynamak istiyorsan "Enter the Game" butonunun sağında TLMODS diye bir kısım var. Orada da hazır modpackler oluyor, onları da indirip oynayabilirsin (Hexxit vs.)
Harbiden baya üşenmedem yardımcı olmaya çalışmışsın öncelikle çok teşekkür ederim ama Tlauncherı indirme sebebim daha ilk bunu görüyor olmamdı zaten ortalama bir PCnin yanından geçemez bir laptopum var daha önce ben hiç kullanamıştım ondan sorayım dedim tekrardan çok teşekkürler

Top Bottom