Neler Yeni

tlauncher Minecraft.

Smtph0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akif ersoy
beyler ben tlauncher de minecraft oynarken durduk yere bi anda havaya ışınlanıyorum aşşa düşüyoum ve ölüyor googlede böyle bi hata da yok ne yapmam lazım neden oluyor bu acab bilginiz varmı ?

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Herobrine (!)
Mesaj otomatik birleştirildi:

beyler ben tlauncher de minecraft oynarken durduk yere bi anda havaya ışınlanıyorum aşşa düşüyoum ve ölüyor googlede böyle bi hata da yok ne yapmam lazım neden oluyor bu acab bilginiz varmı ?
Online mı oynuyorsun?

Smtph0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akif ersoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herobrine (!)

Online mı oynuyorsun?
evet ama arkadaşlar öyle bişey yapmadıkları söylüyorlar ve tp haricinde hileler kapalı onlarada öykle bşy olmuyor

Smtph0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akif ersoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternet'in sıkıntılıdır ya da arkadaşların yalan söylüyordur, sunucuda lag olabilir.
kanka şöyle diyim internetim türkcell 100mgbt ve üstelik pc min yanında olmasına rağmen birde ethernet ile bağlı ve büyü için xp kastığımız için arkadaşlar yapmaz taaa havaya ışınlanıyorum ve bende çok küçük laglar haricinde hiç lag olmadı

kanka şöyle diyim internetim türkcell 100mgbt ve üstelik pc min yanında olmasına rağmen birde ethernet ile bağlı ve büyü için xp kastığımız için arkadaşlar yapmaz taaa havaya ışınlanıyorum ve bende çok küçük laglar haricinde hiç lag olmadı
kanka en son ışınlandığımda küçük bi yerden düştüm ve havada toprak vardı bilmiyorum nerden geldi o

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,670
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

kanka en son ışınlandığımda küçük bi yerden düştüm ve havada toprak vardı bilmiyorum nerden geldi o
dostum /tp @a ~ 256 ~ yapıyolardır sana :D

zyixexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Furkan
diğer hocaların dediği gibi arkadaşların trollüyordur mc'de öyle bir sorun yok çünkü ister 1000ms'in olsun geriye ışınlanırsın sadece havaya ışınlanmak yok diye biliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,922
Üyeler
155,650
Son üye
Jaidoo
Top Bottom