Neler Yeni

tofaş doğan slx ie kaç tl eder?

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,230
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
gençler biz tofaş almıştık 176K tl'ye üstüne yaklaşık 7-8K masraf yaptık araba temiz ve diri. canlıda duruyor. Arabada ses sitemi ve gizli düğmeli abarth egzoz var. Benim aklımda 240-250K'ya ilana koymak vardı. Hatta satmayı bile düşünmüyorduk binecektik. Şimdi komşu 200K'ya sat hemen alayım diyor ilkte 190 demişti şimdi 200 diyor. Sizce mantıklı olur mu? Ben arabayı sevdiğim için bir yandan satmak istemiyorum ama eğer satarsak tekrar güzel bir tofaş alabilirsek mantıklı mı? Komşunun bizde alma sebebi işe gidip gelirken geç kalıyormuş bu yüzden almak istiyor. Kendisi iyi araba süremiyor şirket aracıyla bile kaza yapmışlığı var. Sizce ne yapmalıyım?

knfocus

80+
gençler biz tofaş almıştık 176K TL'ye üstüne yaklaşık 7-8K masraf yaptık araba temiz ve diri. canlıda duruyor. Arabada ses sitemi ve gizli düğmeli abarth egzoz var. Benim aklımda 240-250K'ya ilana koymak vardı. Hatta satmayı bile düşünmüyorduk binecektik. Şimdi komşu 200K'ya sat hemen alayım diyor ilkte 190 demişti şimdi 200 diyor. Sizce mantıklı olur mu? Ben arabayı sevdiğim için bir yandan satmak istemiyorum ama eğer satarsak tekrar güzel bir tofaş alabilirsek mantıklı mı? Komşunun bizde alma sebebi işe gidip gelirken geç kalıyormuş bu yüzden almak istiyor. Kendisi iyi araba süremiyor şirket aracıyla bile kaza yapmışlığı var. Sizce ne yapmalıyım?
Değişen durumu önemli
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlem vs var mı arabada bildiğin

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,230
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değişen durumu önemli

kaporta olarak sıkıntısı yok desek yeridir herhangi bir sorunu yok. Değişen değilde hafif işlem görmüş kapı var

Değişen durumu önemli

birde alırken adam motorun üst kısmını değişmiş alt tarafı aynı duruyor üst tarafı değişeli 10K km olmuştu bizde 12K falan

knfocus

80+
Şuan şahinlere 170 180 lira istiyorlar elindeki arabayı sattığın zaman yerine ne koyacağın önemli

Araba almayacam nakitte duracaksan 210 220den aşağı değil araban

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Nedox Bey

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,230
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Şuan şahinlere 170 180 lira istiyorlar elindeki arabayı sattığın zaman yerine ne koyacağın önemli

Araba almayacam nakitte duracaksan 210 220den aşağı değil araban
adam diyor 10k için birbirimizi kırmayalım o 10K ile bile neler yapılır gider borcu öderim

yusuftheayay

80+ Bronze
gençler biz tofaş almıştık 176K TL'ye üstüne yaklaşık 7-8K masraf yaptık araba temiz ve diri. canlıda duruyor. Arabada ses sitemi ve gizli düğmeli abarth egzoz var. Benim aklımda 240-250K'ya ilana koymak vardı. Hatta satmayı bile düşünmüyorduk binecektik. Şimdi komşu 200K'ya sat hemen alayım diyor ilkte 190 demişti şimdi 200 diyor. Sizce mantıklı olur mu? Ben arabayı sevdiğim için bir yandan satmak istemiyorum ama eğer satarsak tekrar güzel bir tofaş alabilirsek mantıklı mı? Komşunun bizde alma sebebi işe gidip gelirken geç kalıyormuş bu yüzden almak istiyor. Kendisi iyi araba süremiyor şirket aracıyla bile kaza yapmışlığı var. Sizce ne yapmalıyım?
İhtiyacın yoksa niye satıyon, modelde yükseltmicen gidip gene tofaş alcan, bence dertsiz başına dert açma

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,666
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Sana maliyeti kaç USD idi? O zamanın kuru ile tabii. Şimdi satacağın fiyat kaç USD?

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,230
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
İhtiyacın yoksa niye satıyon, modelde yükseltmicen gidip gene tofaş alcan, bence dertsiz başına dert açma
babam al sat yapıp kar koyarak satarız diyordu hafif masraflı alacaktı kendisi elektrikçi olduğu için az çok anlıyor motordan da o yüzden. Ama araç çok temiz duruyor içi falan hani extrada var baksana egzoz ses sistemi iç ışıklandırma

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,230
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Hocam değişensiz doğan s im var sağlamlık konusunda dediğin doğru ama almak isteyip alamayan çok insan var o yüzden arabanın durumunda ziyade piyasayı şişiren bizler sıkıntılıyız
ben satmasına satarım ama ileride o satarken üstüne koyup satacağını biliyorum. Şimdi bilerek yağcılık yapıyor gibime geliyor. Ben 19 yaşnıdayım eğer alırsam arada sanada veririm diyor. Sırf iş için diyor uzaklarda da var ucuza ama bakamadığım için alamıyorum diyor. Eğer alsa illa masraf çıkacak çünkü satan adam masrafı düşünmüyor bakan adamda ucuza koymuyor

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney

knfocus

80+
ben satmasına satarım ama ileride o satarken üstüne koyup satacağını biliyorum. Şimdi bilerek yağcılık yapıyor gibime geliyor. Ben 19 yaşnıdayım eğer alırsam arada sanada veririm diyor. Sırf iş için diyor uzaklarda da var ucuza ama bakamadığım için alamıyorum diyor. Eğer alsa illa masraf çıkacak çünkü satan adam masrafı düşünmüyor bakan adamda ucuza koymuyor
Hocam yerine araba almayacaksanız satmayın bence

Top Bottom