Neler Yeni

🧐 TOGG T10X deneyen var mı ve alınır mı? (1.329.500 ₺)

Rulep

80+ Gold
Togg u internette hep poh pohlayan videolar çektiler yalakalık için, kimse dürüst bir şekilde inceleme yapmadı, yapacaklarını da hiç sanmıyorum. Yapmak isteyene de yaptırırlar mı tabi orası da ayrı bir şüphe. Bataryadan şanzımana MADE İN ? ne yazıyor görmek istiyorum açıkcası
Parababası kanalı var adam bir o adam akıllı inceledi diğer hepsi dediğin gibi yalaka çoğu zaten bakanla falan çekti

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,290
İsim
uwu
Ben toggdan yana oy kullanırım ama asıl soru şu togg almak çok zor çok ileri bir tarihe sipariş veriyorlar bilemedim açıkcası
Şuan yazılıma biliyor mu ileri tarih gelsede sıkıntı olmaz

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,196
İsim
Berkecan Ergin
WhatsApp Görsel 2023-08-24 saat 11.24.50.jpg

Dün istanbulda 3 tane gördüm, araç güzel heybetli, ama elektrikli arabalarda herkesin bahsetmediği bir şey var ve bu durum düzenleme gelmediği sürece can sıkar. Geçen bir kullanıcının teslaya mtv olarak 50.000 ödediğini duydum. Elektrikli araçlarda vergilendirmeler beygire göre yapılıyor. Yılda 25.000 km yapacak biri sıf vergiden zaten km'de 2 lira yakmış oldu bile. + elektrik masrafı vs vs.
Teslaya biniyor versin demeyin böyle çocukça yorum yapmayın. Başta dediğim gibi aracın vergisi farklı hesaplanıyor toggunda yanlış hatırlamıyorsam 20-30 civarlarında.

+ bunun trafik sigortası ve kaskosuda farklı olacağından maliyet oldukça yükselecek.

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Muhammed yılmaz
Beyler, Opel Mokka'yı araştırdım bir kaç tanıdık almış (doktor ve mühendis) gayet beğendiklerini söylediler acaba Mokka yerine TOGG daha mantıklı olmaz mı? Elektrikli nasıl olsa ve akaryakıttan daha tasarruflu. TOGG'un orta paketini düşünmüyor değilim. Nasıl olsa arabayı artık herkes gördü tanıdı (yakından göremeyenler de oldu ama sonuçta çok şikayet çıkmadı) Siz ne dersiniz? Bu arada kullanan ve test sürüşü yapan arkadaşlar var ise eksi ve artılarını belirtebilir mi?
V1 RWD Standart Menzil1.227.500 ₺
V2 RWD Standart Menzil1.329.500 ₺
V2 RWD Uzun Menzil1.563.500 ₺

mokka-b.png
P54RIwbwHkO6PE9treu2fQ.jpg
Hocam togg nasıl almayı düşünüyorsunuz ben tüm ilanda olanlarla konuştum normal girilen fiyatın 1.5 oldugunua bakmayın en ucuzu 2.5 milyon istedi togg için o yüzden plakaları kapalı hepsini şikayet ediyorum ama işe yaramıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,469
İsim
Burak Karadağ
Hocam togg nasıl almayı düşünüyorsunuz ben tüm ilanda olanlarla konuştum normal girilen fiyatın 1.5 oldugunua bakmayın en ucuzu 2.5 milyon istedi togg için o yüzden plakaları kapalı hepsini şikayet ediyorum ama işe yaramıyor
Yok artık hacı benim bundan haberim bile yok. TOGG satışı da kapalı

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,290
İsim
uwu

ayakliPC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Hakan
Bir yanlışlık olmasın, zaten ilk üretilenler yani şu anda piyasada mevcut olanların hepsi V2 uzun menzil değil mi zaten?
Yanlış hatırlamıyorsam üretim bandından ilk V2 uzun menzil versiyonları indi. V2 normal menzil ve V1 normal menzil araçlar daha sonra üretilecek.

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Muhammed yılmaz
togg halen çok ucuz bence rakiplerine baktığımızda bu fiyatlarda araba yok 400 beygirlik olan 1.7m den satılırsa bence gayet iyi fiyat ama o kadar ucuz olacağını sanmıyorum

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Alıntıyı görüntüle
Dün istanbulda 3 tane gördüm, araç güzel heybetli, ama elektrikli arabalarda herkesin bahsetmediği bir şey var ve bu durum düzenleme gelmediği sürece can sıkar. Geçen bir kullanıcının teslaya mtv olarak 50.000 ödediğini duydum. Elektrikli araçlarda vergilendirmeler beygire göre yapılıyor. Yılda 25.000 km yapacak biri sıf vergiden zaten km'de 2 lira yakmış oldu bile. + elektrik masrafı vs vs.
Teslaya biniyor versin demeyin böyle çocukça yorum yapmayın. Başta dediğim gibi aracın vergisi farklı hesaplanıyor toggunda yanlış hatırlamıyorsam 20-30 civarlarında.

+ bunun trafik sigortası ve kaskosuda farklı olacağından maliyet oldukça yükselecek.
Normal versiyonunun vergisi yüksek değil, teslanın performans serisinde çok vergi var, Toggun da 400 beygir çift motor olanında vergi çok olacak ama o satışa çıkmadı daha.

Edit: 6 bin küsür bir şeymiş vergisi, aynı segment benzinlilerden az bile.

Cihangir

80+ Gold
Beyler, Opel Mokka'yı araştırdım bir kaç tanıdık almış (doktor ve mühendis) gayet beğendiklerini söylediler acaba Mokka yerine TOGG daha mantıklı olmaz mı? Elektrikli nasıl olsa ve akaryakıttan daha tasarruflu. TOGG'un orta paketini düşünmüyor değilim. Nasıl olsa arabayı artık herkes gördü tanıdı (yakından göremeyenler de oldu ama sonuçta çok şikayet çıkmadı) Siz ne dersiniz? Bu arada kullanan ve test sürüşü yapan arkadaşlar var ise eksi ve artılarını belirtebilir mi?
V1 RWD Standart Menzil1.227.500 ₺
V2 RWD Standart Menzil1.329.500 ₺
V2 RWD Uzun Menzil1.563.500 ₺

mokka-b.png
P54RIwbwHkO6PE9treu2fQ.jpg
togg alınır denedim baya iyi arada bi güncellemede geliyor zaten sorun varsa güncellemeyle düzeltiliyor. C suv olması da iyi büyük araç

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,498
Üyeler
151,074
Son üye
bgrashnsh
Top Bottom