Neler Yeni

TOGO 2.Dönem Başvuruları Başladı !!

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
Herkese merhaba TOGO(Türkiye Oyun Geliştiricileri Okulu) 2.Dönem başvuruları başladı.

Öncelikle TOGO nedir ?

Yeni Nesil Oyun Okulu, Geleceğin Oyun Geliştirme Okulu sloganlarıyla yola çıkan TOGO, 2021 yılının Eylül ayında çalışmalarına başlamıştır. Türkiye Oyun Geliştiricileri Okulu adıyla dünya oyun sektörüne oyun geliştiriciler yetiştirmek amacıyla kurulmuştur.

Bu okulda öğretmen yok, sınıf yok, eğitim ücreti yok, ön koşul yok, diploma yok, şart yok. Birbirinden öğrenme ve öğrenmeyi öğrenme var.

3 yıldır kendi oyun stüdyomuzda 100'ü aşkın oyun geliştirdik ve yayınladık. Şimdi tecrübemizi başkalarına da aktararak geleceğin oyun geliştiricilerini yetiştirmek istiyoruz.

Detaylara bu adresten ulaşabilirsiniz : https://togotr.com

Son Başvuru Tarihi 15 Haziran 2022
Başvuru Linki : https://togotr.com/basvuru/

unknown_2022.05.26-19.36.png

TOGO'nun mevcut sponsorları bu şekilde kısa zamanda yenileride eklenecek.

unknown_2022.05.26-19.34_1.png

Ben TOGO'nun ilk öğrencilerinden birisiyim sorularınız olursa sorabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,765
İsim
Diyarhan
1 milyonistihdam saçmalığından sonra güven vermedi.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Herkese merhaba TOGO(Türkiye Oyun Geliştiricileri Okulu) 2.Dönem başvuruları başladı.

Öncelikle TOGO nedir ?

Yeni Nesil Oyun Okulu, Geleceğin Oyun Geliştirme Okulu sloganlarıyla yola çıkan TOGO, 2021 yılının Eylül ayında çalışmalarına başlamıştır. Türkiye Oyun Geliştiricileri Okulu adıyla dünya oyun sektörüne oyun geliştiriciler yetiştirmek amacıyla kurulmuştur.

Bu okulda öğretmen yok, sınıf yok, eğitim ücreti yok, ön koşul yok, diploma yok, şart yok. Birbirinden öğrenme ve öğrenmeyi öğrenme var.

3 yıldır kendi oyun stüdyomuzda 100'ü aşkın oyun geliştirdik ve yayınladık. Şimdi tecrübemizi başkalarına da aktararak geleceğin oyun geliştiricilerini yetiştirmek istiyoruz.

Detaylara bu adresten ulaşabilirsiniz : https://togotr.com

Son Başvuru Tarihi 15 Haziran 2022
Başvuru Linki : https://togotr.com/basvuru/

Alıntıyı görüntüle

TOGO'nun mevcut sponsorları bu şekilde kısa zamanda yenileride eklenecek.

Alıntıyı görüntüle

Ben TOGO'nun ilk öğrencilerinden birisiyim sorularınız olursa sorabilirsiniz.
eğitimler nasıl oluyor ? burdan mezun olunca direkt iş imkanı var mı? ne kazandırıyor bize ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğitimler nasıl oluyor ? burdan mezun olunca direkt iş imkanı var mı? ne kazandırıyor bize ?
şu an 11.sınıf öğrencisiyim başvurmalı mıyım ?

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğitimler takım halinde ve alanında bilgili mentörler eşliğinde işliyor , eğer eğitim boyunca yatmayıp gerçekten çabalarsanız iş garantisi var diye biliyorum , mezun olduğunuzda hypercasual oyunları rahatlıkla geliştirebilecek kadar bilgiye ve deneyime sahip oluyorsunuz

şu an 11.sınıf öğrencisiyim başvurmalı mıyım ?
Şuan takımımızda 7. sınıf ve 11.sınıf öğrencileri var , bu sektöre ilginiz varsa başvurabilirsiniz.

TİTAN.

80+ Platinum
Eğitimler takım halinde ve alanında bilgili mentörler eşliğinde işliyor , eğer eğitim boyunca yatmayıp gerçekten çabalarsanız iş garantisi var diye biliyorum , mezun olduğunuzda hypercasual oyunları rahatlıkla geliştirebilecek kadar bilgiye ve deneyime sahip oluyorsunuz

Şuan takımımızda 7. sınıf ve 11.sınıf öğrencileri var , bu sektöre ilginiz varsa başvurabilirsiniz.
Üniversiteye gidiyorum yaz için başvuru yapabilirmiyim

Sir Cem T-oker

80+ Gold

çok güzel bir düşünce. zamanım olsa katılırdım. eleme sistemini çok anlayamadım .

Şuan İstanbul/Maltepede bir ofisleri var ama 2. dönem başvurularına göre ofis büyüyebilir ve konumu değişebilir.
online değil mi?

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
çok güzel bir düşünce. zamanım olsa katılırdım. eleme sistemini çok anlayamadım .

online değil mi?
Başvuru videonuza göre değerlendiriliyorsunuz , yaptığınız çalışmalara değil kişiliğinize ve bu sektörde ilerleme isteğinize bakıyorlar

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Başvuru videonuza göre değerlendiriliyorsunuz , yaptığınız çalışmalara değil kişiliğinize ve bu sektörde ilerleme isteğinize bakıyorlar
üniversitede olsam kesinlikle başvururdum ama 11.sınıf olduğum için çok yoğun geçiyor. hiç zamanım yok desem yeridir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,834
Üyeler
158,668
Son üye
Alperen Bulut
Top Bottom