Neler Yeni

TOGO 2.Dönem Başvuruları Başladı !!

Strelok

80+ Silver
Herkese merhaba TOGO(Türkiye Oyun Geliştiricileri Okulu) 2.Dönem başvuruları başladı.

Öncelikle TOGO nedir ?

Yeni Nesil Oyun Okulu, Geleceğin Oyun Geliştirme Okulu sloganlarıyla yola çıkan TOGO, 2021 yılının Eylül ayında çalışmalarına başlamıştır. Türkiye Oyun Geliştiricileri Okulu adıyla dünya oyun sektörüne oyun geliştiriciler yetiştirmek amacıyla kurulmuştur.

Bu okulda öğretmen yok, sınıf yok, eğitim ücreti yok, ön koşul yok, diploma yok, şart yok. Birbirinden öğrenme ve öğrenmeyi öğrenme var.

3 yıldır kendi oyun stüdyomuzda 100'ü aşkın oyun geliştirdik ve yayınladık. Şimdi tecrübemizi başkalarına da aktararak geleceğin oyun geliştiricilerini yetiştirmek istiyoruz.

Detaylara bu adresten ulaşabilirsiniz : https://togotr.com

Son Başvuru Tarihi 15 Haziran 2022
Başvuru Linki : https://togotr.com/basvuru/

Alıntıyı görüntüle

TOGO'nun mevcut sponsorları bu şekilde kısa zamanda yenileride eklenecek.

Alıntıyı görüntüle

Ben TOGO'nun ilk öğrencilerinden birisiyim sorularınız olursa sorabilirsiniz.
Hiç kodlama bilmeden gelene tekme tokat dalıyor musunuz? :kekw:

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
Hiç kodlama bilmeden gelene tekme tokat dalıyor musunuz? :kekw:
Hiç bilmezsen biraz zorlanırsın bilenlerden biraz fazla çalısman gerekir ama sorun olmaz , kodlama kısmına gelenlerin çoğu çok çok temel düzeyde bilgiye sahipti aralarında hiç bilmeyenlerde vardı ama şuan hepsi ortalama bir hypercasual oyun geliştirebilecek düzeyde.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR

Strelok

80+ Silver
Hiç bilmezsen biraz zorlanırsın bilenlerden biraz fazla çalısman gerekir ama sorun olmaz , kodlama kısmına gelenlerin çoğu çok çok temel düzeyde bilgiye sahipti aralarında hiç bilmeyenlerde vardı ama şuan hepsi ortalama bir hypercasual oyun geliştirebilecek düzeyde.
aslında bir tane fikir var paylaşmak isterim,DC grubu vs. var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,495
İsim
Diyarhan

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
tunahan
Herkese merhaba TOGO(Türkiye Oyun Geliştiricileri Okulu) 2.Dönem başvuruları başladı.

Öncelikle TOGO nedir ?

Yeni Nesil Oyun Okulu, Geleceğin Oyun Geliştirme Okulu sloganlarıyla yola çıkan TOGO, 2021 yılının Eylül ayında çalışmalarına başlamıştır. Türkiye Oyun Geliştiricileri Okulu adıyla dünya oyun sektörüne oyun geliştiriciler yetiştirmek amacıyla kurulmuştur.

Bu okulda öğretmen yok, sınıf yok, eğitim ücreti yok, ön koşul yok, diploma yok, şart yok. Birbirinden öğrenme ve öğrenmeyi öğrenme var.

3 yıldır kendi oyun stüdyomuzda 100'ü aşkın oyun geliştirdik ve yayınladık. Şimdi tecrübemizi başkalarına da aktararak geleceğin oyun geliştiricilerini yetiştirmek istiyoruz.

Detaylara bu adresten ulaşabilirsiniz : https://togotr.com

Son Başvuru Tarihi 15 Haziran 2022
Başvuru Linki : https://togotr.com/basvuru/

Alıntıyı görüntüle

TOGO'nun mevcut sponsorları bu şekilde kısa zamanda yenileride eklenecek.

Alıntıyı görüntüle

Ben TOGO'nun ilk öğrencilerinden birisiyim sorularınız olursa sorabilirsiniz.
Şimdi herkes başvurabilir mi okul gibi bir yer mi kocaelide var mı

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Eğitimlerini aldım ve yorumumun arkasındayım.
Eğitimlerin hepsini almanız imkansız. Sizin dediğiniz şuna benziyor hocam. Udemy'nin eğitimlerini aldım çöp bir platform.
Kötü hocaların olması o platformu çöp yapmaz. Örneğin unity neymiş ne değilmiş diye bir kursuna baktım. Yazılım temelim olmasına rağmen anlamadım berbat hocaydı. Sonra başka bir alanda başka bir hoca araştırdım. Gayet net ve çok güzel anlatıyordu. Aldığınız eğitimden eğitime değişiyor.

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
Şimdi herkes başvurabilir mi okul gibi bir yer mi kocaelide var mı
Evet herkes başvurabilir ,ama kafanızdaki okul modeli gibi değil takımca uygulamalı ve bol aktiviteli bir okul , kocaelide yok şuan istanbulda var ,online başvurusu var fakat ne kadar faydalı olur bilemem asıl eğitim yüzyüze daha faydalı

Top Bottom