Neler Yeni

Tomb Raider Üçlemesi Kısa İnceleme

damedamedameyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Muhammed Emin Ocak
Üçü arasından en sevdiğim Rise of olmuştu. Kış havası oyuna cuk diye oturmuştu diyebilirim. Özellikle ambiyans, ışıklandırma, gölgeler, renklendirme derken çok güzel bir deneyim sunuyor. En zayıf oyun bence Shadow of. Shadow of sırf yapılmak için yapılmış bir oyun gibi geliyor bana. 2013 ise ikisi arasında orta sırayı hakediyor bence.
20211109210532_1.jpg

Üç oyunun da kötü yanı düzgün karakteri işleyememesi. Ana karakterimize hiçbir şekilde bağlanamıyorsunuz. Lara'nın özellikle çocukluk zamanına gittiğimiz bölümler oluyor ama aşırı sıkıcı olduğu için keyif alamıyorsunuz, keyif almayı geçtim karaktere bağlanamıyorsunuz. Aşırı anlamsız şekilde çocukluğunu anlatmaya çalışmışlar. Ben en azından Uncharted 4 gibi karakterlerin işlenmesini isterdim.
20211109205326_1.jpg

Oyunları oynadığınız zaman öyle güzel bir hikaye ile sizleri karşılamayacak, oyunu bitirdiğiniz zaman tek ismini hatırlayacağınız karakter Lara olacak.
Oyunlarındaki ''sözde'' açık dünyasını keşfetmek sıkıcı, level sistemi tatmin edici değil ve oyuna ekstra eklenen çoğu şey sırf eklenmek için eklenmiş.
20211115011617_1.jpg

Özet olarak: Silik karakterler ve berbat karakter işlenişi bulununan, eğlenceli aksiyon ve platform mekanikleri bulunan oyunlardır. Oyunların üçünü de bitirince (belki Rise of hariç) yüksek ihtimalle sileceksiniz.
20211114233825_1.jpg
20211118004137_1.jpg
20211109205136_1.jpg

(Resimlerin hepsi Rise of the Tomb Raider'dan alınma)

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kadını keşke biraz daha güzel yapsalardı.

damedamedameyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Muhammed Emin Ocak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

rech

80+ Bronze
Üçü arasından en sevdiğim Rise of olmuştu. Kış havası oyuna cuk diye oturmuştu diyebilirim. Özellikle ambiyans, ışıklandırma, gölgeler, renklendirme derken çok güzel bir deneyim sunuyor. En zayıf oyun bence Shadow of. Shadow of sırf yapılmak için yapılmış bir oyun gibi geliyor bana. 2013 ise ikisi arasında orta sırayı hakediyor bence.
Alıntıyı görüntüle
Üç oyunun da kötü yanı düzgün karakteri işleyememesi. Ana karakterimize hiçbir şekilde bağlanamıyorsunuz. Lara'nın özellikle çocukluk zamanına gittiğimiz bölümler oluyor ama aşırı sıkıcı olduğu için keyif alamıyorsunuz, keyif almayı geçtim karaktere bağlanamıyorsunuz. Aşırı anlamsız şekilde çocukluğunu anlatmaya çalışmışlar. Ben en azından Uncharted 4 gibi karakterlerin işlenmesini isterdim.
Alıntıyı görüntüle
Oyunları oynadığınız zaman öyle güzel bir hikaye ile sizleri karşılamayacak, oyunu bitirdiğiniz zaman tek ismini hatırlayacağınız karakter Lara olacak.
Oyunlarındaki ''sözde'' açık dünyasını keşfetmek sıkıcı, level sistemi tatmin edici değil ve oyuna ekstra eklenen çoğu şey sırf eklenmek için eklenmiş.
Alıntıyı görüntüle
Özet olarak: Silik karakterler ve berbat karakter işlenişi bulununan, eğlenceli aksiyon ve platform mekanikleri bulunan oyunlardır. Oyunların üçünü de bitirince (belki Rise of hariç) yüksek ihtimalle sileceksiniz.Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
(Resimlerin hepsi Rise of the Tomb Raider'dan alınma)
Benim sistemim sadece tomb raider 2013 kaldırıyor o yüzden sadece 2013 oynayacağım fakat bir sorum filmle ne kadar bağlantılı bilmiyorum fakat ilk tomb raider filmi mi izlenmeli yoksa oyunu mu oynanmalı

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Yine güzel bence. TLOU2'deki gibi karakterleri saçma şekillere sokmamaları yeterli.
4.fotoda güzel gözüküyor ama diğer fotoğraflarda kezban. Biraz daha yumuşak, ay yüzlü olsaydı daha iyi olurdu.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,823
İsim
Mert Can Ergün
laranın arkadaşları çok gereksiz oyunda

abdmtlcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru