Neler Yeni

Topladığım RTX 3090'lı Sistemde Bir Hata/Uyuşmazlık Var Mı?

Türkçeni gözden geçirmeni öneririm orada 144hz den sonrası 360hz 540hz e kadar çok farketmiyor yazmışım
Ben de fark ediyor yazmışım. Ne saçmalayacağını şaşırdın. 60hz ekranda karşılaştırma videoları izliyorlar sonra gelip burda farketmiyor yazıyorlar. Tam komedi. Göz doktoruna randevu almanı tavsiye ederim.

• Hahaha
Reaksiyonlar: Reav

Reav

80+ Silver
Ben de fark ediyor yazmışım. Ne saçmalayacağını şaşırdın. 60hz ekranda karşılaştırma videoları izliyorlar sonra gelip burda farketmiyor yazıyorlar. Tam komedi. Göz doktoruna randevu almanı tavsiye ederim.
Herhangi bir problemin var mı bilmiyorum ama aktif olarak 2k 240hz kullanıyorum daha öncede 144hz kullanıyordum gözle görülür hiç bir fark yok neredeyse cahilliğini başka yerde yap.

Herhangi bir problemin var mı bilmiyorum ama aktif olarak 2k 240hz kullanıyorum daha öncede 144hz kullanıyordum gözle görülür hiç bir fark yok neredeyse cahilliğini başka yerde yap.
240hz kullanıp da 360 ve 540 arasındaki farkı anlamaya çalışman cahilliğin kaçıncı evresi? 360hz kullandım ve şuan da 540hz kullanıyorum masaüstü mouse hareketlerinde bile farkı hissediyorum. Eğer ki 540hz kullandıysan ve senin monitorunle aradaki farkı hissetmiyorsan göz + nörolojiye randevu al.

• Hahaha

Reav

80+ Silver
240hz kullanıp da 360 ve 540 arasındaki farkı anlamaya çalışman cahilliğin kaçıncı evresi? 360hz kullandım ve şuan da 540hz kullanıyorum masaüstü mouse hareketlerinde bile farkı hissediyorum. Eğer ki 540hz kullandıysan ve senin monitorunle aradaki farkı hissetmiyorsan göz + nörolojiye randevu al.
Okuduğunu anlamada bayağı zayıfsın galiba, Türkçe dersi almanı öneririm.

E size mutluluklar o zaman :)
Bir daha kullanmadığın ürünlerle ilgili yalan bilgi yaymazsın artık

Edit: Önceki mesajlarına bakınca uzaya giden astronota bile salladıgını gördüm. Bir de kendini de övmüşsün orda. Başkalarını kötüleyip kendini kanıtlama içgüdüsü ile hareket eden vasıfsız biri olduğun belliydi zaten tahmin ettiğim gibi çıktın. Neyse bloğu çakayım. Lüzumsuz insan görmeye gerek yok.

Son düzenleme:
  • Hahaha
Top Bottom