Neler Yeni

Topladığım sistem nasıl?

Enobedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Bedir
Topladığım sistemde ki herhangi bir sorun var mı? Parçalar birbirleriyle uyumlu mu dar boğaz vs. olur mu? Parça seçimlerim de bir hata var mı?

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Topladığım sistemde ki herhangi bir sorun var mı? Parçalar birbirleriyle uyumlu mu dar boğaz vs. olur mu? Parça seçimlerim de bir hata var mı?

NZXT yi baya seviyormuşsun gibi geldi bana. Ama bir sorun var, ssd yok. Bir de 4070tı biraz kötüymüş gibi geliyor bana, vram i 12gb olduğundan yetersiz gelebilirmiş gibi geliyor, 16 gb vram li bir amd ekran kartı alman daha yerinde olacaktır bence. AMD ekran kartlarına öcü gibi bakmıyorsan tabi ki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan

Aynı paraya bu sistem geliyorken kesinlikle gerek yok.

Enobedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Bedir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
NZXT yi baya seviyormuşsun gibi geldi bana. Ama bir sorun var, ssd yok. Bir de 4070tı biraz kötüymüş gibi geliyor bana, vram i 12gb olduğundan yetersiz gelebilirmiş gibi geliyor, 16 gb vram li bir amd ekran kartı alman daha yerinde olacaktır bence. AMD ekran kartlarına öcü gibi bakmıyorsan tabi ki.
Evet nzxt baya hoşuma gidiyor. Şuan kullandığım pc de mevcut m2 ssd var o yüzden ssd eklemedim. 12 gb vram konusunda haklı olabilirsin çok bir bilgiye sahip değilim. AMD ekran kartlarına hiç bakmadım öcü gibi bakıyorum denilebilir.

Top Bottom