Neler Yeni

Toplama bilgisayar

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
Selamlar arkadaşlar
Öncelikle anlamadığım için bu konuyu açtım
Sizlerden en fazla 3600TL lik bir kasa önermenizi istiyorum kasanın ışıklı olmasına gerek yok ışık sevmiyorum
Şayet olursa İnternette gördüğüm kadarıyla rx570 8gb ekran kartı güzel gibi gözüküyor
Bu ekran kartını içeren bir sistem önerirseniz mutlu olurum ama şart değil oyun için mesela rust da 60 fps gta 5 de 60 fps alabilecek bir sistem hem sadece oyun için değil ders içindr kullacağım
Bana ulaşmak isteyen bilgisayar donanımlarından anlayan abi ve kardeşlerimle iletişime geçelim
Lütfen abi ve kardeşlerim en azından bana gönül rahatlığıyla bunu alabilirsin dediğinimiz bir sistem önerirseniz çok mutlu olurum çünkü bu toplama işi çok zormuş önerilerinizi bekliyorum
Screenshot_20200627_234227_com.android.chrome.jpg
Screenshot_20200627_234223_com.android.chrome.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir sistem buluştum bunun gibi bir sistem olursa mutlu olurum

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Selamlar arkadaşlar
Sizlerden en fazla 3600TL lik bir kasa önermenizi istiyorum kasanın ışıklı olmasına gerek yok ışık sevmiyorum
Şayet olursa İnternette gördüğüm kadarıyla rx570 8gb ekran kartı güzel gibi gözüküyor
Bu ekran kartını içeren bir sistem önerirseniz mutlu olurum ama şart değil oyun için mesela rust da 60 fps gta 5 de 60 fps alabilecek bir sistem hem sadece oyun için değil ders içindr kullacağım
Bana ulaşmak isteyen bilgisayar donanımlarından anlayan abi ve kardeşlerimle iletişime geçelim
Lütfen abi ve kardeşlerim en azından bana gönül rahatlığıyla bunu alabilirsin dediğinimiz bir sistem önerirseniz çok mutlu olurum çünkü bu toplama işi çok zormuş önerilerinizi bekliyorum Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Attığın sistemi B450M S2h yaparsan iyi olur.

Attığın sistemi B450M S2h yaparsan iyi olur.
Konuyu sabah bir hortlatın daha çok yardım eden olacaktır.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Selamlar arkadaşlar
Lütfen abi ve kardeşlerim en azından bana gönül rahatlığıyla bunu alabilirsin dediğinimiz bir sistem önerirseniz çok mutlu olurum çünkü bu toplama işi çok zormuş önerilerinizi bekliyorum Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Ekran kartı olarak https://www.teknobiyotik.com/sapphi...bit-gddr6-ekran-karti-11295-03-20g-30295.html bunu al Rx 590 ile denk bir performansi var ve daha serin çalısıyor güncel bir kart. Anakart Gibabyte b450 s2h al ve 500 gb hdd yerine 480gb lık 500gb lık bir ssd al.

Çınar Yaşar

80+ Gold
Kasa ve PSU yok, bunu al işlemciyi Ryzen 5 1600 af yap, yapabiliyorsan ramden 2 tane yap

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Bütün bunları 3600 e sen yap ben alacağım :D
Almak istediği ekran karti 1350TL benim dediğim kart 1410TL hdd yi iptal edip 480 gb lık ssd alınabilir sistem bu haliye 3500 lira falan yapar 100 lirada b450 s2h desek 3600TL ye psu kasa hariç Rx 5500XT li bir sistem oluyor. Yeni sistemin hayırli olsun o zaman @ByEfe04

Son düzenleme:

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Almak istediği ekran karti 1350TL benim dediğim kart 1410TL HDD yi iptal edip 480 gb lık SSD alınabilir sistem bu haliye 3500 lira falan yapar 100 lirada b450 s2h desek 3600TL ye PSU kasa hariç Rx 5500XT li bir sistem oluyor. Yeni sistemin hayırli olsun o zaman @ByEfe04
Birde arkadaşlar işi zorlaştırıyorum ama bu konuyıda açmam gerek babam kredi kartı kullanmıyor bundan önce borca girdiği için ben bunca farklı parçayı bir tane siteden nasıl alabilirim (fiyat farklılıkları olduğu için biraz zor ama) veya etrafımda bu parçaları sipariş edip hazır kasa olarak verebilecek servislerin olup olmadığını nerden öğrenebilirin

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birde arkadaşlar işi zorlaştırıyorum ama bu konuyıda açmam gerek babam kredi kartı kullanmıyor bundan önce borca girdiği için ben bunca farklı parçayı bir tane siteden nasıl alabilirim (fiyat farklılıkları olduğu için biraz zor ama) veya etrafımda bu parçaları sipariş edip hazır kasa olarak verebilecek servislerin olup olmadığını nerden öğrenebilirin
Başka önerisi olan var mı

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
İlk mesajınızdaki parçalar arasında güç kaynağı ve kasa yok.
Bu durumda tekrardan bütçe belirtmeniz gerekiyor. Tam olarak bütçe söyler misiniz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,367
Üyeler
149,900
Son üye
Nazım Totti
Top Bottom