Neler Yeni

TOPTAN KONFEKSİYON MAĞAZASI BİLEN VAR MI ?

Hiuysll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Halil İbrahim Uysal
Arkadaşlar herkese merhaba. Toptan bir şekilde öncelikle T-shirt alabileceğim fabrika mağaza bileniniz var mı ? Kendim üstlerine baskı yapıp satıcam o yüzden düz olması lazım.

İkinci olarak da bunun yanında yazlık şapka , cüzdan , eşofman takımı , kadın-erkek iç giyim ve bunun benzeri ürünler için de toptan alabileceğim yer arıyorum. Belki kendiniz belki çevrenizde üreticisi vardır diye sormak istedim sizlere de. Bilgisi olan lütfen yardımcı olursa çok sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Evet duydum orayı başka şehirlerde var mıdır acaba
başka sehirleri bilmem ama merter laleli buralar işin doğayeni merter zaten giyim konusunda en iyi diye biliyorum mertere bi uğra orda avm ler var mağazalar var bi analiz araştırma yaparsın gezerek ondan sonra sana en uygunuyla anlaşırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
ragnar oğlu tarkan
yardımcı olabilirim aradığın kumaş kalıp ve adet nedir istersen numaranı özeldende atabilirsin

postac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Postac Catsop
Arkadaşlar herkese merhaba. Toptan bir şekilde öncelikle T-shirt alabileceğim fabrika mağaza bileniniz var mı ? Kendim üstlerine baskı yapıp satıcam o yüzden düz olması lazım.

İkinci olarak da bunun yanında yazlık şapka , cüzdan , eşofman takımı , kadın-erkek iç giyim ve bunun benzeri ürünler için de toptan alabileceğim yer arıyorum. Belki kendiniz belki çevrenizde üreticisi vardır diye sormak istedim sizlere de. Bilgisi olan lütfen yardımcı olursa çok sevinirim.
Hocam mesela bi görseli düz tişörte basma işi mi yapıyorsunuz

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,865
İsim
göksel yurtcan

İkinci olarak da bunun yanında yazlık şapka , cüzdan , eşofman takımı , kadın-erkek iç giyim ve bunun benzeri ürünler için de toptan alabileceğim yer arıyorum. Belki kendiniz belki çevrenizde üreticisi vardır diye sormak istedim sizlere de. Bilgisi olan lütfen yardımcı olursa çok sevinirim.hanig
hangi şehir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,163
Üyeler
155,982
Son üye
enes.altu
Top Bottom