Neler Yeni

Torrent nasıl kullanılır

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Normalde oyunlar hakkında çok katıydım, parasını vermeyi daha doğru buluyordum ama steamın çekilmesiyle U dönüşü yaparak crack yüklemek istiyorum, mesela sekiro indirmek istiyorum fitgirl diye tanınan bir site var orası %100 güvenilirmiş ama bu torrent işlerini küçüklüğümden beri çözemedim hangisini indirmeli ve hangi ayarları yapmalıyım?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,671
İsim
Mert Can Ergün
Normalde oyunlar hakkında çok katıydım, parasını vermeyi daha doğru buluyordum ama steamın çekilmesiyle U dönüşü yaparak crack yüklemek istiyorum, mesela sekiro indirmek istiyorum fitgirl diye tanınan bir site var orası %100 güvenilirmiş ama bu torrent işlerini küçüklüğümden beri çözemedim hangisini indirmeli ve hangi ayarları yapmalıyım?
@Hudzell Sana yardımcı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bilgisayar Lazim
Pc de şifre kişisel bilgilere son bı kez sarıl

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,262
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Öncelikle uTorrent indiriyorsun. İndireceğin oyunun torrent dosyasını açtığında seni uygulamaya atacak ve indirme başlayacak. Tavsiyem indirme listesine 2 kere tıklayıp karşına çıkan tracker yerine internetten utorrent tracker 2023 yazarak ilk sayfadan tüm tracker listesini kopyalayıp uygulamadaki tracker yerine yapıştırman trackerlerin aralarında birer boşluk olacak dert etme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bilgisayar Lazim

Ekler

• IMG_20231027_235820.jpg
    IMG_20231027_235820.jpg
    251.9 KB · Hit: 64

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Seni ihbar etmek zorundayım
Korsan ürün kullanımı ve teşviki
SS de aldım hakkinda işlem baslaticaz
Kanki o kural lisanssız program kullanan ŞİRKETlere özel bir kural hadi uyu abicim tatilini yap okuluna paşa paşa git beni korkutamazsın :D
(Örnek olarak Winrarı istediğin gibi bekletip satın almazsın ama bir şirket winrar ı satın almak zorunda, almazsa para cezası yada hapis)

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bilgisayar Lazim
Kanki o kural lisanssız program kullanan ŞİRKETlere özel bir kural hadi uyu abicim tatilini yap okuluna paşa paşa git beni korkutamazsın :D
(Örnek olarak Winrarı istediğin gibi bekletip satın almazsın ama bir şirket winrar ı satın almak zorunda, almazsa para cezası yada hapis)
Emek hirsizligi sonucta bekle sen

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Öncelikle uTorrent indiriyorsun. İndireceğin oyunun torrent dosyasını açtığında seni uygulamaya atacak ve indirme başlayacak. Tavsiyem indirme listesine 2 kere tıklayıp karşına çıkan tracker yerine internetten utorrent tracker 2023 yazarak ilk sayfadan tüm tracker listesini kopyalayıp uygulamadaki tracker yerine yapıştırman trackerlerin aralarında birer boşluk olacak dert etme.
Bittorent gibi gibi diye birsürü programlarda var uTorrent en iyisimi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,691
Üyeler
154,789
Son üye
Aytug07
Top Bottom